Минулий понеділок жителі Менщини згадуватимуть ще довго. Усього за кілька хвилин потемніло небо, піднявся страшенний вітер, а тоді ще й уперіщив дощ. Оскаженілий вихор валяв паркани, зривав крівлі у будинках, вивалив цілий ліс дерев. Найбільше дісталося Червоним Партизанам, Чапаєвці, Данилівці і Величківці.

Був ліс – стали дрова

Буревій пройшовся по району смугою: Локнисте, Березна, Волосківці, Степанівка, Городище, Синявка, Чапаєвка, Данилівка, Величківка, Жовтневе, частково Дягова. У райцентрі зачепило лише Чугаївку і Гурнівку.

– На сьогодні (розмова відбулась у вівторок – авт.) ще більшість із цих населених пунктів відключені від електропостачання, – каже завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Сергій Леп’явко. – Дуже багато зламаних дерев, боюсь їх кількість йде на тисячі. На даний момент проводиться підрахунок збитків. На щастя, обійшлося без загиблих і травмованих.

У Данилівці понад вулицями – цілі купи зламаних та вирваних із корінням верб, тополь, ялин, осик. Люди вже трохи порозчищали дороги, але до повного порядку ще далеко.

У Чапаєвці буревій майже повністю викорчував парк у центрі села, стовбурами і товстелезними гілками закидане кладовище та берег озера.

Від ліска між Величківкою і Веселим залишилася лише половина. В урочищі Остреч величезні сосни зламані, мов сірники. Постраждав дитячий табір «Казковий»: на його території дерева пошкодили два будиночки та електропідстанцію.

І така невесела картина у багатьох населених пунктах.

Дісталося і людям, і тваринам

На огородженій автостоянці поряд із санаторієм «Остреч» сосна впала на припаркований автомобіль, у легковика, який належить одному із відпочивальників, погнутий дах, вибите скло. Дві легкові машини постраждали від бурі і в Данилівці.

Дісталося дахам житлових будинків та сараїв. Зі слів очевидців, «шиферини літали, мов пір’я».

У Величківці вітер розкрив два будинки, декілька – у Данилівці. У жительки Червоних Партизанів на даху залишилося лише кілька листів шиферу, а від короткочасного та сильного ливню навіть стеля опинилася на підлозі.

Добре «похазяйнував» буревій і в фермерському господарстві «Бутенко», ПП «Менський аграрник» та інших.
А господарів, у яких із будівель зникло по кільканадцять шиферин, – дуже багато.

Під час негоди величківська череда кинулася під захист дерев, одним із них придавило корову. Тварину врятували, вона практично відбулася переляком та зламаним рогом.

У електриків аврал

Найгарячіші дні були в електриків.

– Станом на вівторок залишалися без електропостачання 12 населених пунктів району, – повідомив директор Менського РЕМ Павло Дробот. – Працювали шість ремонтних бригад, сім одиниць техніки. Робили все можливе, але пошкоджень було дуже багато: шість ліній по 10 кВ, 123 електропідстанції, про лінії по 0,4 кВ я вже й не кажу.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He was the Cougars’ most consistent blocker on a team that gained more than 300 yards a game

I don expect to become a code poet but I be checking codeyear out simply in self defense.portafoglio prada
If that’s not important, the great news is health is easy to achieve.hermes birkin
2012.prada sunglasses
Most of the 18 buildings destroyed during the riots have been bulldozed flat, although at least two are still rubble.mcm wallet
Please note we interview all applicants who are completing an Access to Higher Education Diploma and we require a minimum of 3 years relevant full time work experience.hollister deutschland
I never stopped believing in this team or the players on it, and I mean each individual player.mulberry bags uk

“Look at New Zealand and where they were with their one day cricket two years ago it takes time to bring things through.louboutin pas cher

Коментарі закриті.