rada12 вересня 2013 року о 10.00 у сесійній залі районної ради (м. Мена, вул. Червона площа, 6) відбудеться пленарне засідання 17 сесії районної ради шостого скликання з орієнтовним порядком денним:

1. Про звіт голови районної ради.

2. Про звіти постійних комісій районної ради з питань бюджету, з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності, з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

3. Про звіт про виконання районного бюджету та витрачання коштів резервного фонду за перше півріччя 2013 року.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік».

5. Про взаємодію органів внутрішніх справ з органами місцевого самоврядування району.

6. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 18.07.2013 № 22-ос «Про звільнення Лукаш Ю.М.».

7. Про надбавку за вислугу років заступнику голови районної ради.

8. Про затвердження структури комунального закладу охорони здоров’я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» район­ної ради.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року «Про затвердження Програми соціального захисту непрацюючих громадян, які надають соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги».

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 січня 2008 року «Про надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз в обласній лікарні».

11. Про затвердження Статуту районного Центру дитячої та юнацької творчості районної ради Чернігівської області.

12. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року «Про перелік комунальних організацій, установ, закладів, підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, а також розмежування повноважень щодо управління ними».

13. Різне.

На сесію запрошуються депутати обласної ради, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міський, сільські, селищні голови, керівники сільськогосподарських формувань, керівники підприємств, установ і організацій, члени громадської ради при райдержадміністрації (за списком), які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.

На офіційному веб-сайті районної ради в розділі «Офіційні документи» розміщено повний текст розпорядження про скликання сімнадцятої сесії з орієнтовним порядком денним пленарного засідання та проектами рішень з питань, які планується винести на розгляд чергової сесії районної ради.

zp8497586rq

Коментарі закриті.