Чергова сесія Менської районної ради запланована на 26 грудня.

За інформацією виконавчого апарату районної ради пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання має наступний орієнтовний порядок денний:

– Про Програму економічного та соціального розвитку Менського району на 2013 рік.

– Про Програму фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень та інших видатків, пов’язаних з діяльністю районної ради на 2013 рік.

– Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Менському районі на 2013 – 2014 роки.

– Про план роботи районної ради на 2013 рік

– Про затвердження Положення про порядок акредитації представників засобів масової інформації при районній раді на період висвітлення її діяльності.

– Про звіти постійних комісій районної ради.

– Інші питання.

На сесію запрошуються депутати обласної ради, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міський, сільські, селищні голови, керівники сільськогосподарських формувань, керівники підприємств, установ і організацій (за списком), які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.

На офіційному веб-сайті Менської районної ради в розділі «Офіційні документи» розміщено повний текст розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії з орієнтовним порядком денним пленарного засідання та проектами рішень з питань, які планується винес­ти на розгляд чергової сесії районної ради.

Коментарі закриті.