Прокурору Чернігівської області Мірошниченку Сергію Сергійовичу
Начальнику УМВС в Чернігівській області Михайлику Олександру Григоровичу
Начальнику СБУ в Чернігівській області Кріпаку Валерію Валентиновичу

Копія:
Голові Чернігівської ОДА Хоменку Володимиру Миколайовичу
Голові Чернігівської обласної ради Мельнику Анатолію Івановичу
Голові обласної партії регіонів Маньківському Григорію Володимировичу

Заява

Згідно Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст.14, 15, оплата праці голови та заступника ради встановлюється рішенням сесії. Дане питання розглядалося на першій сесії шостого скликання Менської районної ради 17 листопада 2010 року.

Сесія прийняла рішення:

Розмір надбавки за високі досягнення в праці та розмір преміювання не може перевищувати таких же виплат по відповідній посаді працівника апарату райдержадміністрації та змініоється протягом року відповідно до зміни умов оплати праці аналогічної посади працівника райдержадміністрації.

В подальшому голова Менської районної ради без рішення сесії одноосібно, перевищуючи свої службові повноваження, примусив начальника загального відділу виконавчого апарату Менської районної ради Петрушенко І.А. змінити рішення сесії на свою користь.

Друге рішення: здійснювати преміювання у розмірі 50% (для голови) та 10% (для заступника) до посадового окладу в межах коштів, передбачених на преміювання, та економії на оплату праці.

Потім знову міняє рішення на інше: третє рішення: здійснювати преміювання у розмірі не менше 50% (для голови) та не менше 10% (для заступника) до посадового окладу в межах коштів, передбачених на преміювання, та економії на оплату праці.

Ми вважаємо, що голова Менської районної ради Роговенко В.І. своїми діями, порушуючи ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, перевищив свої службові повноваження, які виразилися у незаконному привласненні бюджетних коштів.

Тому звертаємось до Вас з проханням дати правову оцінку незаконним діям голові Менської районної ради Роговенку В.І.

Депутати районної ради: (підпис) В.М. Кіндер, (підпис) С.П. Кривицький.

Коментарі закриті.