У середу, 26 вересня, відбулася 12 сесія Менської районної ради шостого скликання. Депутати заслухали звіт голови районної ради Володимира Невжинського, розглянули виконання «Комплексної програми профілактики правопорушень на 2011 – 2013 роки» та районного бюджету за перше півріччя поточного року.

Народні обранці переймалися питаннями підготовки загальноосвітніх шкіл району до нового навчального року, реформування і розвитку житлово-комунального господарства. Було затверджено список присяжних Менського районного суду. Жваве обговорення викликала пропозиція створення позашкільного навчального закладу «Менська районна Мала академія наук учнівської молоді». Всього було розглянуто 35 нагальних питань.

На сесії було представлено нових керівників правоохоронних органів Менщини: начальника райвідділу УМВС України в Чернігівській області Юрія Білика та прокурора району Вадима Карася.

У роботі сесії взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

– Сила – в єдності, – наголосив у виступі Валентин Мельничук. – В єдності двох гілок влади – представницької і виконавчої. Коли вони згуртовують достойних людей, які приймають виважені рішення і спільно переймаються їх виконанням, – все вийде. Тоді можна вирішити найскладніші питання.

Після закінчення сесії депутати і гості побували у Куковичах, де взяли участь у мітингу, приуроченому відкриттю меморіальної дошки заслуженому працівнику сільського господарства України, колишньому депутату обласної та сільської рад, багаторічному керівнику сільськогосподарського підприємства села Куковичі Миколі Нужняку.

Коментарі закриті.