gerbСписок депутатів Менської міської ради шостого скликання, закріплених за виборчими округами згідно з рішенням першої сесії шостого скликання від 16 листопада 2010 року

Виборчий округ №1

Депутати Лось Василь Володимирович, Король Олександра Порфирівна – вулиці: Садова, Залізничні будки, З.Космодем’янської, Кошового, Піонерська, Комсомольська, Промислова, Залізнична, Привокзальна, провулок Піонерський.

Виборчий округ №2

Депутати Савенко Олександр Федосійович, Білогуб Ігор Олексійович – вулиці: Б.Хмельницького, Довженка, Кірова, Миру, Транспортна, Крупської, провулок Крупської.

Виборчий округ №З

Депутати Новик Валентина Федосіївна, Титаренко Леонід Дмитрович – вулиці: Леніна з № 59 по № 142 включно, Ринкова, Яблунева, Слов’янська, Назележності, Індустріальна, Чехова, Чапаєва, Сахновського, Коцюбинського.

Виборчий округ №4

Депутати Гончар Наталія Вікторівна, Покотило Світлана Іванівна – вулиці: Зоряна, Воровського, Пролетарська, Радянська, провулки Воровського, 1, 2, 3.

Виборчий округ №5

Депутати Зезуль Микола Іванович, Іванько Сергій Володимирович – вулиці: 1 Травня, Остреч, Колгоспна, Ворошилова.

Виборчий округ №6

Депутати Молько Людмила Вікторівна, Мінець Олександр Васильович – вулиці: Горького, Коробка, Зарічна, Лісова, Свободи, Спортивна, Комарова, П.Комуни, 40 років Жовтня, 8 Березня, провулки Горького, Зарічної.

Виборчий округ №7

Депутати Салій Володимир Аркадійович, Сапко Олег Федорович – вулиці: Шевченка, Пирогова, Пушкіна, Некрасова, Л.Українки, М.Вовчок, І.Франка, Троїцька, Семашка, провулок Шевченка.

Виборчий округ №8

Депутат Півень Оксана Олександрівна – вулиці: Жовтнева, №2, 4, 8; Суворова, Черняхівського, Островського, Червона площа.

Виборчий округ №9

Депутати Терентієв Микола Павлович, Антоненко В’ячеслав Миколайович – вулиці: Леніна з №1 по №52 включно; Крилова, Корольова, Урицького, Червоноармійська.

Виборчий округ №10

Депутати Тібеж Святослав Дмитрович, Панфілова Тетяна Сергіївна – вулиці: Ватутіна, Енгельса, Кабули з №1 по №20 включно та №17-а; Українська, Перемоги, Молодіжна, Козацька, Ричакова, Робітнича, Толстого; провулки: Кабули, Поштовий, Робітничої.

Виборчий округ №11

Депутати Томіленко Володимир Миколайович, Петрушенко Микола Васильович – вулиці: Жовтнева, крім №2, 4, 8; Красіна, Гагаріна, Шелудька, провулок Гагаріна.

Виборчий округ №12

Депутати Сидоренко Олександр Олександрович, Верхулевська Наталія Миколаївна – вулиці: Артема, Гоголя, Деснянська, Ічинська, Щорса, Набережна, Чернігівська; провулки: Артема, Гоголя, Набережної.

Виборчий округ №13

Депутати Махіна Михайло Григорович, Білець Микола Анатолійович – вулиці: Нове Життя, Лермонтова, Просужого, Мічуріна; провулки: Лермонтова, Нове Життя 1-2, Просужого 1-2-3.

Виборчий округ №14

Депутати Боброва Олена Анатоліївна, Колоток Олег Федорович – вулиці: Свердлова, Гайдара, Сидоренка, Польова; провулки: Свердлова, Сидоренка, Гайдара 1-2, Польової 1-2.

Виборчий округ №15

Депутати Трало Наталія Іванівна, Погребна Людмила Іванівна – вулиці: Таращанська, Кабули з №20 по №65, Робітнича з №72 по №105, Жукова, Шкільна; провулки: Жукова, Шкільної, Енгельса.

Виконком Менської міської ради.

Коментарі закриті.