Засідання одинадцятої сесії Менської районної ради сьомого скликання відбулося у п’ятницю, 22 грудня.

На початку засідання депутати розглянули бюджетні питання – «Про звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2017 року» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 186 «Про районний бюджет на 2017 рік». З інформацією по проектах рішень з даних питань виступила Оксана Булавка, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

 

Депутати розглянули та прийняли ряд програм різнопрофільного спрямування :

– Програму розвитку Комунального підприємства «Менарайкомунпослуга» Менської районної ради та забезпечення належного утримання майна комунальної власності, що знаходиться в управлінні підприємства, на 2018 рік.

– Програму розвитку комунальної установи Менської районної ради «Трудовий архів Менського району» на 2018 рік.

– Програму культурно-мистецьких заходів та забезпечення розвитку творчих колективів на 2018 рік.

– Районну Програму роботи з обдарованою учнівською молоддю на 2018 рік.

– Районну Програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Менського району на 2018 рік.

– Районну програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян, що проживають в населених пунктах, які не увійшли до Менської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

– Районну програму по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз в лікарні, та проживають в населених пунктах району, які не увійшли до Менської об’єднаної територіальної громади, на 2018 рік.

– Районну Програму соціального захисту окремих категорій громадян щодо проведення розрахунку за надання пільг з послуг зв’язку пільговим категоріям громадян, що проживають в населених пунктах, які не увійшли до Менської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

– Районну програму «Пільги на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ інвалідам по зору І-ІІ гр., сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів та сім’ям загиблих під час участі в антитерористичній операції, що проживають в населених пунктах, які не увійшли до Менської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

– Програму виконання заходів з мобілізації, призову на строкову військову службу в Менському районі на 2018 рік.

– Програму територіальної оборони Менського району на 2018 рік.

– Програму сприяння функціонуванню державної реєстрації в Менському районі на 2018 рік.

 

 

 

Проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік представила Васюк А.В., начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Булавка О.М., начальник фінансового управління районної державної адміністрації доповіла по проекту районного бюджету на 2018 рік.

Всього депутатами районної ради розглянуто 27 питань.

 

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати Чернігівської обласної ради Бутенко М.О. та Леоненко В.М.

Коментарі закриті.