Депутати Менської міської ради, у відповідності з власним же рішенням, мали цього року по 50 тисяч коштів на свою депутатську діяльність. “Наше слово” дізналося у фінансовому управлінні міської ради, куди витратили ці кошти наші обранці. Уточнимо, що це не особисті гроші депутатів, а все ті ж кошти платників податків.

Найбільші суми

Зі своїх «депутатських» 50 тисяч найбільші суми за один раз виділяли по 40 тисяч гривень:

  • – Станіслав Гузь – на надання матеріальної допомоги жительці Семенівки на лікування чоловіка;
  • – Віктор Петрушанко – на придбання автономних світильників для вуличного освітлення у Величківці;
  • – Наталія Чичкан – на поточний ремонт тротуару по вул. Шевченка у Мені.

По 37 тисяч 260 гривень виділили депутати Оксана та Володимир Булавки на ямковий ремонт з’їзду по вул. Сергія Титаренка в Мені.

Віктор Остапенко надав 35 тисяч гривень на поточний ремонт дороги по вул. Армійській та пров. Шкільному в місті.

По 30 тисяч гривень «депутатських» пішло у Володимира Гнипа та Надії Кравченко на КП «Менакомунпослуга» по Феськівці та Стольному.

Ірина Нестеренко витратила 30 тисяч гривень на придбання дидактичного матеріалу для міської школи ім. Тараса Шевченка.

Петро Перепечай 27 тисяч гривень виділив на придбання обладнання для Менської центральної районної лікарні.

А Валерій Гайдукевич за 26 тисяч 500 гривень придбав велосипеди для територіального центру, що підпорядковується міськраді і опікується старенькими на території міста і ОТГ.

Знову ж таки «Менакомунпослуга» отримала по 25 тисяч гривень від Олександра Дубовика, Василя Рогового і Сергія Фесенка.

Валерій Кравцов (23 тисячі) та Людмила Леонтієва (21 тисячу) депутатських віддали на поточний ремонт кабінетів української мови і літератури та математики Макошинської школи.

На зміцнення матеріально-технічної бази Стольненської школи від Петра Бурого пішло 20 тисяч «депутатських» гривень, стільки ж – від Дмитра Ковбаси як матеріальна допомога жительці Синявки, від Володимира Кравченка – до районного бюджету на ремонт Блистівського ФАПу, від Катерини Фесюн – на Нову українську школу в Бірківці.

Міська школа ім. Шевченка, 1-В клас. Вчителька Неля Панченко використовує в роботі подарунки від депутатів.

Від 20 до 10 тисяч

Чимало депутатів міськради одноразово виділяли суми у межах від 20 до 10 тисяч.

Олександр Дубовик за 18 тисяч 530 гривень придбав два світильники для села Нові Броди.

Віктор Грищенко 16 тисяч 560 гривень витратив на виготовлення та встановлення табличок із назвами вулиць і 11 тисяч 700 – на закупівлю трьох шкільних дошок для міської школи ім. Тараса Шевченка.

Микола Бурка за 16 тисяч 099 гривень придбав меблі та оргтехніку для 1 класу Дягівської школи, Надія Абдрахімова за 12 тисяч 120 гривень – музичні інструменти для Менської музичної школи, а Роман Бутенко на 12 тисяч гривень – товарів на відділ молоді і спорту міськради. Він також 15 тисяч гривень надав фінансової підтримки КП «Менакомунпослуга» для утримання працівників благоустрою.

Володимир Гнип витратив 11 тисяч 831 гривню на купівлю «Менакомпослузі» мотокоси та обладнання до неї для роботи у Феськівці.

Сергій Костючок «депутатськими» оплатив придбання матеріалів для ремонту дороги по вул. Дружби на території Киселівського старостинського округу – 18 тисяч 251 гривня. Ще 13 тисяч пішло у нього на відновлення пам’ятника в Киселівці та 12 тисяч гривень – «Менакомунпослузі» по Киселівці.

Володимир Костенко виділяв 12 тисяч гривень на зміцнення матеріально-технічної бази територіального центру.

По 14 тисяч гривень витратили Людмила Мацішевська – для придбання оргтехніки для музичної школи та Віктор Остапенко – для покращення матеріальної бази відділу культури, придбання матеріалів.

Василь Роговий за 15 тисяч гривень придбав оргтехніку для Куковицької школи, а Петро Перепечай – 16 тисяч 200 на покращення матеріально-технічної бази Менського центру первинної медико-санітарної допомоги, придбання електровелосипеда для ФАПу в Максаках.

По 15 тисяч гривень виділяли Станіслав Чепурний – «Менакомунпослузі», Сергій Фесенко – на придбання матеріалів для встановлення автобусної зупинки в Осьмаках.

Юлія Тимців надала 12 тисяч «депутатських» як матеріальну допомогу колишньому воїну-інтернаціоналісту Віктору Шишу на чергову реабілітацію, а 11 тисяч Андрія Титаренка пішли на «Менакомунпослугу» по Слобідці.

На лікування і не тільки

По 10 тисяч гривень отримували від депутатів міськради стольненський дитсадок «Сонечко», дягівський «Веселка», Величківська школа, макошинський цирковий колектив «Юність», терцентр.

У такому ж розмірі була фінансова підтримка ОСББ «Новинка-4» для ремонту покрівлі будинку по вул. Героїв АТО, 4 та на ремонт дороги по вул. Дачній у Мені.

На лікування стільки ж отримували допомоги по одному жителю з Мени, Стольного та Слобідки. По 10 тисяч гривень чотири рази від різних депутатів отримало і КП «Менакомунпослуга».

Ще 120 разів виборці ОТГ отримували від депутатів допомогу на лікування, відновлення після пожежі, ремонт житла чи інші невідкладні потреби, але вже в значно меншому розмірі – від 500 до 5000–6000 гривень.

На такі суми закуплявся також спортивний інвентар для навчальних закладів, ліки для деяких ФАПів, обладнання для першокласників за вимогами Нової української школи, надавалась допомога самодіяльним мистецьким колективам тощо.

Коментарі закриті.