Правоохоронці спіймали три тисячі корупціонерівВ залі засідань райради слухачі школи місцевого самоврядування наприкінці грудня збиралися на семінар «Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції».

Кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя Чернігівського національного технологічного університету Інна Бердник розповіла про відповідальність за корупційні діяння.

А практичні аспекти застосування антикорупційного законодавства були темою доповіді кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права та правосуддя Михайла Головка.

Декан факультету менеджменту та підприємництва, кандидат філософських наук, доцент Андрій Акименко та заві­дувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Крук ознайомили з діяльністю Чернігівського національного технологічного університету. До речі, цей виш планується залучити до участі в реалізації районної програми підвищення кваліфікації в школі місцевого самоврядування.

Слухачами семінару були працівники виконавчого апарату райради та райдерж­адміністрації, посадові особи територіальних органів державної виконавчої влади, депутати райради, голови та секретарі місцевих рад району, керівники підприємств, установ, організацій.

Вів семінар і підвів його підсумки голова районної ради Володимир Невжинський. В роботі також узяв участь в. о. голови райдержадміністрації Володимир Василенко.

Коментарі закриті.