Працівники культури Синявки організували для дітей пришкільного табору «Веселка» літературно-мистецьке свято, приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

За інформацією завідувача бібліотеки Наталії Руденко, директор сільської школи Надія Коваленко привітала дітей зі святом і подарувала пісню у власному виконанні.

Під час свята лунали пісні, вірші та гуморески. Танці у виконанні юних учасників художньої самодіяльності, конкурси не залишили байдужими дітей.

Усі активно вболівали, танцювали, а потім підкріпилися кашею і солодощами.

Активними учасниками свята були Юля Анісіна, Валерія Баглай, Юля Псьоха, Олександр Хурса, Андрій Любочкін. А Даша Кузьомко та Іра Полосьмак гарно справилися з ролями ведучих.

Міжнародний день захисту дітей зібрав у районній дитячій бібліотеці найактивніших читачів.

Біля бібліотеки працівники розгорнули дитячий майданчик. Дівчатка і хлопчики розділились на три команди – і закипіла весела гра-змагання.

Юні учасники дарували один одному компліменти, співали пісні, виступали в ролі модельєрів, складали казки. Свою любов до бібліотеки проявили в малюнках на асфальті. На закінчення діти залюбки ласували морозивом та солодощами, якими їх пригостили бібліотекарі.

Міжнародний день захисту дітей відзначили у Бірківці оригінальними заходами.

– Навіть сама назва – «Вечір приємних сюрпризів» – сподобалася і дітям і дорослим, – розповідає Бірківський сільський голова Катерина Фесюн. – Проводилися різноманітні конкурси. Затійники із підростаючого покоління співали, танцювали, гралися у м’яча, надували різнокольорові кульки, веселилися.

А найбільше сподобався і учасникам, і глядачам конкурс малюнків на асфальті «Мій улюблений казковий герой». Навіть літній дощик не став на заваді художникам, які перенесли творіння своїх шедеврів на ґанок місцевого Будинку культури. Герої мультиків та казок, зображені Тетяною Щербиною, Олександром Соколенком, Юлею Картун та її братом Сашком, також стали повноцінними учасниками свята.

Цей чудовий захід підготувала завідувач філіалу ЦБС Наталія Фесюн. Призи учасникам та переможцям забезпечила сільська рада, а солодкі гостинці для всіх придбала приватний підприємець Наталія Фесенко.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували екскурсію до Менського зоопарку для дітей з функціональними обмеженнями та дітей із сімей в складних життєвих обставинах.

За інформацією центру, кожен маленький учасник екскурсії отримав свій солодкий подарунок, повітряні кульки і прапорці від Партії регіонів та вітання від міністра соціальної політики Наталії Королевської.

Дякуючи директору зоопарку Зінаїді Максименко екскурсія була безкоштовною. А завдяки чудовому екскурсоводу – ще й цікавою та змістовною.

Коментарі закриті.