IMG_9994_500x375
Посвідчення Почесного громадянина Мени та настільну медаль Михайлу Ющенку вручив міський голова Федір Фесюн.

У суботу 19 вересня Менщина святкувала 72-у річницю визволення від німецько-фашистських окупантів. Урочисті заходи відбулися по всьому району, а Мена цього дня аж трьома концертними програмами відзначилася. Та й не тільки ними…

Нагороди для героїв

Урочистості у місті розпочалися з покладання квітів до Обеліску слави. Ветерани Другої світової війни, керівництво міста та району, жителі Мени пройшли урочистою ходою до Вічного вогню. На сірому граніті, як данина пам’яті загиблим солдатам-героям, полум’яніли осінні квіти. Схилилися у скорботі державні прапори. Хвилина мовчання.

А у центральному сквері міста на ветеранів і усіх гостей свята вже чекала святкова сцена. Багато чудових, душевних слів пролунало з неї.

Сивочолі ветерани отримали нагороди: 98 учасників Великої Вітчизняної війни були нагороджені ювілейною медаллю «70 років визволення України від фашистських загарбників», а 13 жителів Менщини, які брали участь у визволенні Китаю, отримали Подяки від уряду цієї держави та цінні подарунки. Нагороди від КНР привезли до нашого міста представники Чернігівського земляцтва.

Першим Почесним громадянином міста став ветеран – житель Мени Михайло Ющенко.

Чудова концертна програма від колективів району дивувала своїм розмаїттям, у сквері працювала виїзна торгівля, дітей розважали різноманітні дитячі атракціони, бажаючі куштували куліш «від мера».

Квіти і «квіточки»

А поряд буяла різнобарв’ям та дитячою вигадливістю осіння виставка плодів і квітів. І чого там тільки не було! Від дивно вирослих коренеплодів і «ходить гарбуз по городу» до чудесного букету «троянд» (не відрізнити від справжніх) із буряка та моркви та цілих квіткових панно на патріотичну тематику.

Як завжди постаралися працівники комунального закладу Менська централізована бібліотечна система. На маленьких менян – «квіточок життя» – чекали конкурси, майстер-клас, «Малюнок на асфальті». Більш дорослі могли взяти участь у краєзнавчій вікторині, флеш-мобі «Я люблю Мену», помилуватися світлинами фотовиставок.

А юнаки і дівчата позмагалися у квесті «Моє рідне місто» від Центру культури і дозвілля молоді. Перемогла команда «Національний Альянс». Вона отримала приз від міськради.

Столичні і обласні артисти

Увечері, трохи перепочивши, меняни і гості нашого міста поспішали на концерт. Точніше – на концерти.

Один подарував нашому місту народний депутат України Валерій Давиденко: жителів Мени розважали артисти із обласного центру.

Іншу концертну програму «Пам’ятаємо, віримо, прагнемо» до Дня міста та річниці визволення було організовано за підтримки Радикальної партії Олега Ляшка. Тут меняни мали можливість послухати та подивитися артистів зі столиці – лауреатів міжнародних конкурсів.

Коментарі закриті.