01Менська виправна колонія (№ 91) управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відкрила двері родичам засуджених та представникам громадськості, котрі бажали ознайомитись з умовами відбування покарання в установі. Також до проведення заходу долучились члени спостережної комісії, представники благодійних і релігійних організацій.

Переступивши поріг закладу, численні відвідувачі отримали нагоду власними очима побачити як відбувають покарання засуджені колишні співробітники правоохоронних органів.

Екскурсію по установі провели начальник колонії Юрій Орловський, заступник начальника з соціально-виховної та психологічної роботи Тарас Голуб та начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи обласного управління Олександр Гужва.

До програми Дня відкритих дверей увійшло відвідування виробництва установи, бібліотеки, відділень соціально-психологічної служби, кімнат побачень. Відвідувачі отримали досить широкі та вагомі враження про умови перебування засуджених в колонії.

Особливо цікавим для рідних засуджених було відвідування житлових приміщень та їдальні. Вони особисто переконалися, що в гуртожитках тепло та затишно, а в їдальні чисто та смачно.

«Ми ініціювали проведення «Дня відкритих дверей» з запрошенням родичів засуджених саме для того, щоб вони могли на власні очі впевнитись, що в установі створені достойні комунально-побутові умови та дотримуються всі затверджені законом права», – розповів начальник Менської виправної колонії № 91 Юрій Орловський.

За словами голови Менської районної спостережної комісії Вікторії Неруш, «соціальні, психологічні, комунально-побутові умови відбування покарання в установі з кожним роком поліпшуються, та вони ніколи не замінять домашнього затишку, тому мета і співробітників установи, і рідних засуджених, і громадськості допомогти засудженим зайняти своє місце в суспільстві».

Підсумовуючи захід, начальник установи Юрій Орловський відповів на питання родичів засуджених, а також поцікавився їх думкою про умови в колонії. Відвідувачі зійшлися на тому, що умови в установі створені належні і висловили щиру подяку керівництву колонії за можливість побачити її зсередини.

За інформацією управління ДПтС України в Чернігівській області

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;A gift from 5000 years ago

When a public works crew was replacing a storm sewer line on Joyce Street and First Avenue N last month, Jordan Emmett, a budding archaeologist, went to have a lookcélébrités nées le 29 mai thème astral

Astrologie, thème astral, carte du ciel, biographie, photo et extraits de portrait astrologique : vous trouverez sur cette page toutes les célébrités nées le 29 mai, classées par ordre de popularité décroissante.michael kors uk sale

Edmonton Oilers Darcy Hordichuk fights Ducks George Parros as the Edmonton Oilers battle the Anaheim Ducks in the last home game of the season at Rexall place in Edmonton, April 5, 2012.cheap ray ban glasses
He and his brother Bernard bought farms side by side and settled here.hermes sac
I don’t think they’re walking into camp thinking, ‘Holy cow, one of us is going to be the starter.discount mulberry bags uk
cheap ray bans

Коментарі закриті.