День Незалежності в Менському районі готував і проводив заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований. Головним заходом Дня Незалежності стало відкриття Алеї Героїв.

 

 

 

Спочатку відеозвіт про День Незалежності, потім інтерв’ю з Інною Скляр.

Прошу до перегляду:

 

5 коментарів

 1. Питання до організаторів – Мена це Україна чи Росія чому був запрошений священик лише Московського Патріархату чи це спланована псевдопатріотична акція мета якої підміна понять

 2. patriot2013 сказав:

  Напевне керівники забули, що вони живуть в Україні. Сьогодні переважна більшісь менян відвідують саме Українську православну церкву КП.

  • Сергій Трегубенко сказав:

   Василю, саме тобі й вчити інших! Ти ж віддав Будинок культури в Березні, котрим керував, під церкву Московського патріархату!

 3. Сергію ти мене скимось путаєш, але як людина юридично підкована тобі відповім. Комунальну власнісь може передати тільки місцевий референдум. Або розпорядження голови ОДА, Указ президента. Ти як політик не можеж розлічити приватну власність від комунальної, або державної. А береш повчати інших. Бачив інтерв*ю яке ти брав у Блауша, як він тебе в дурнях залишив. Я знаю, що мій коментар ти видалиш бо боїшся правди. А налюдях говориш, що ти борешся за правду.

  • Сергій Трегубенко сказав:

   От під своїм прізвищем пиши.