deklaratsiyaМенська ОДПІ нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України встановлено, що громадяни зобов’язані подавати річну декларацію про майновий стан і доходи, або мають право її подати для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого до бюджету податку на доходи фізичних осіб.

Як і у минулому році, громадяни повинні до 1 травня подати до органів доходів і зборів за місцем реєстрації декларацію про отримані ними доходи. Декларацію можна подати в один із таких способів на вибір:

– особисто платником або уповноваженою на це особою;

– надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення (поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації);

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Шановні громадяни! Свідоме декларування своїх доходів та сплата податків українцями – це вірний шлях до побудови європейського суспільства.

Коментарі закриті.