Усього 10–20 хвилин необхідно для того, щоб підписати декларацію з сімейним лікарем. Ніякого стояння в чергах, усе доступно і зрозуміло.

Саме так охарактеризувала «Нашому слову» хід медичної реформи в районі головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Корнієнко.

На початок травня вже підписано близько 1000 декларацій.

Однією з головних умов для нормальної роботи є наявність швидкісного інтернету, адже сам процес підписання декларацій відбувається в електронному вигляді. Зі слів Наталії Іванівни, нещодавно швидкісний інтернет і необхідне технічне обладнання, окрім Мени, забезпечено в Березні, Макошине, Бірківці та Киселівці.

Наталія Корнієнко також нагадує, що варто підписувати декларацію з урахуванням територіальної близькості медика до пацієнта. Саме цей чинник спростить обслуговування, в тому числі й при виклику лікаря додому.

Оскільки одним із етапів реєстрації декларації є надходження спеціального коду на номер мобільного телефону, варто обов’язково мати його з собою. Якщо ж мобільного у вас нема, можна прийти з найближчими родичами чи знайомими, які мають телефон.

За словами головного лікаря, у випадку, якщо ви захочете перепідписати декларацію з іншим лікарем, вам повторно необхідно пройти цей процес, а попередня угода автоматично буде скасована. Перепідписувати угоди з різними лікарями – це право пацієнта.

Наразі йде обслуговування пацієнтів, які звертаються безпосередньо до амбулаторії. Планується також працювати на виїзді в амбулаторіях при наявності інтернет-покриття в населених пунктах.

 

Коментарі закриті.