Подібні фото та відповідні тексти, як мені повідомили, розповсюджує в соціальних мережах Геннадій Примаков. Що ж, я не проти, звісно, якщо це принесе користь громаді. А от останнє під питанням.

 

 

 

Суттю політики менських радикалів є переведення суспільної уваги на фактори, котрі не мають нічого спільного з діяльністю на суспільну користь. Ти в них питаєш про те, що і навіщо вони роблять, а тобі у відповідь – “сам дурень”! Найбільш яскравий талант у цьому відношенні має радикал Василь Леоненко:

Чому Трегубенко не звертає уваги на приватне життя того ж Примакова? В основі навіть не етичні міркування, в мене немає жодного бажання відволікати суспільну увагу від дійсно важливих речей, від дій того ж Примакова в якості тимчасово найнятого громадою посадовця.

Звісно, в радикальному оточенні Примакова рівень інтелекту не дозволяє діяти не рівні суспільної раціональності. Але ж не вони одні в Менській громаді, є й здатні аналізувати та передбачати наслідки. Та й до тих, хто не здатний передбачити наслідки, вони прийдуть холодним, протверезним душем.

Смійтесь над Трегубенком, мовляв, сидить і щось там чухає (це ж треба, як в радикалів буйна фантазія перетворює фото на відео!). Я з задоволенням вам у цьому допоможу, має ж бути хоч якась радість в житті радикалів.

Але жодним чином не сподівайтесь, що вам вдасться уникнути відповідей про суть вашої діяльності і відповідальності за її наслідки. Сьогодні ви підсовуєте громаді порожні фантики замість корисної діяльності і від душі потішаєтесь. Що ж, побачимо, що буде завтра. До речі, слушний уривок з фільму на цю тему:

До речі, якщо вже заговорив про соціальні мережі, нещодавно побачив в них цікавий персонаж Інгу Лук’яненко. Не можу тільки зрозуміти, чи це експонат сталінської епохи, котрий за все на світі дякував вождю народів, чи тонкий троль, котрий насміхається над Примаковим, використовуючи при цьому “Менщину”. Маю на увазі публікацію “Дякуємо Геннадію Примакову за почищені вулиці”. В інтернеті з подібних вдячностей потішаються від душі:

 

2 коментарі