Умови і якість життя в громаді залежить від того, кого активно чи пасивно більше підтримує суспільство – творців чи паразитів.

Звісно, на першому місці за шкідливістю підтримка населенням російських агресорів та їх церкви. На другому, мабуть, підтримка популістів та демагогів-корупціонерів. На третьому, як вбачається автору, підтримка дармоїдів-крадіїв. Саме про останніх і піде мова в цьому матеріалі.

Чому взявся за цю тему? З двох причин. Одна полягає в тому, що дані герої почали лазити і до мене, тобто, самі напросилися на висвітлення їх діяльності. З іншого, щоб мене не звинувачували в тому, що я переважно акцентую увагу тільки на перших двох категоріях шкідників.

Отже, до справи. Перше інтерв’ю покликане дати відповідь на питання про те, чи можна в нас чесно заробити на їжу, випивку та цигарки.

Друге інтерв’ю дає відповідь на питання: чи здатна дана категорія паразитичних елементів усвідомлювати свої дії та контролювати себе.

Отже, вирішили зловмисники до мене по залізо до двору лазити. Звісно, зробити так, щоб не лазили справа не складна. Але… По перше, вважаю за доцільне докласти зусиль не тільки до захисту себе особисто від зловмисників, а всього суспільства. Ну, такий вже ж я є. А по друге, начальник поліції Сергій Кагадій попередив – не додумайся ставити розтяжки чи електричні пастки!

І ось, на другій же крадіжці, завдяки професіоналізму оперуповноваженого Менського відділу поліції Сергія Грищенка (до речі, підлеглого заступника начальника поліції Олександра Крука), зловмисників було встановлено.

Фото з пункту приймання металобрухту, на котрому зліва Сергій Грищенко:

Ну а далі робота слідчих, оперативників та інших фахівців відділу поліції по знаходженню і оформленню зловмисників. Потім те, про що, мабуть, мріє кожен зловмисник – про зустріч з потерпілим в залі суду:

Як бачимо, Загрутдінов не побажав з’явитися в суд. Що ж, не біда, я зустрівся там з ним іншого разу, хоча й по іншій справі. Цікаво ж, все-таки, поспостерігати за долею таємних нічних гостей до твого подвір’я!

Звісно, питань виникає дуже багато. Намагаюся знайти на них відповіді. Ось одне – чому драбини оцінили не як вироби, а як металобрухт? На цю тему, звісно, в узагальненому вигляді спілкуюся з заступником Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олександром Назаренком:

Мабуть, на дану тематику доречно буде поспілкуватися ще з кимось з досвідчених адвокатів.

І на завершення цього допису. Коли в паспорті написано, що ти громадянин України, то це означає не те, що ти можеш отримати хабара за продаж свого голосу, а те, що ти зобов’язаний навести в цій країні придатний для життя і розвитку порядок. Бо, якщо не ти, то хто?

 

Коментарі закриті.