За 8 місяців 2012 року в Україні зареєстровано 978 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими за участю водіїв автобусів усіх форм власності, в яких 198 осіб загинуло та 1786 отримали травми.

Про це «Нашому слову» повідомила прес-служба Державтоінспекції області.

Основними причинами автопригод за участю пасажирського автотранспорту є порушення водіями автобусів правил маневрування – 39,5% від усіх дорожньо-транспортних пригод, недодержання дистанції – 20,5%, перевищення безпечної швидкості руху – 15,9% та порушення правил проїзду перехресть – 6,9%.

За 9 місяців поточного року на території Чернігівської області тільки з вини водіїв пасажирського транспорту скоєно шість ДТП, в яких 15 осіб загинуло та 35 травмовано.

З метою посилення державного контролю за безпекою пасажирських перевезень, дотриманням водіями транспортних засобів вимог законодавства у сфері надання пасажирських послуг, зниження аварійності на пасажирському транспорті  Державтоінспекцією Чернігівської області у 2012 році проведено ряд комплексних профілактичних заходів.

У травні – червні проводились загальнодержавні заходи «Автобус-2012», у серпні – «Місячник безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті».

На час проведення цільових заходів було задіяно максимальну кількість особового складу Державтоінспекції області. Працівниками ДАІ було організовано шість відпрацювань обласного центру, відпрацьовано всі районні центри та міста області. Окремо проводилися заходи по виявленню позагаражного зберігання транспортних засобів, використання транспортних засобів, не обладнаних тахографами в нічний час.

У цілому перевірено 345 (99,5%) суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів, виявлено 115 порушень вимог Закону України «Про дорожній рух», задокументовано 368 порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів та мікроавтобусів, видано 115 приписів ДАІ, 38 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Коментарі закриті.