252009046
На минулорічному студентському форумі усі розваги припали молоді до душі. Участь у квесті вимагала швидкості та кмітливості. Фото автора.

У зв’язку зі складними погодними умовами, через пожежонебезпечну ситуацію внаслідок сухої та спекотної погоди, дев’ятий Студентський форум Менщини відбудеться 13 серпня на центральному стадіоні Мени, а не в ДОК «Казковий-2», як було оголошено раніше на сторінках найближчої газети.

Тож приходьте з друзями на 10.00 не до пошти, а одразу на стадіон.

На вас чекають зустрічі зі старими та новими друзями, цікаві знайомства, творчі виступи, конкурси, розваги, майстер-класи, призи та сувеніри.

Уперше форум проходитиме за підтримки Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної організації «Студентська республіка». Їхні активісти проведуть фото-квест, для участі в якому треба мати свій цифровий фотоапарат.

На студентів також чекають тренінг із майстерності публічних виступів, психологічна гра «Мафія». А ще у напівсерйозній рольовій грі на форумі вперше буде обрано керівні органи: студентського мера та прем’єр-міністра.

Коментарі закриті.