Навіщо меру водій?
«Чим займається водій мера, коли у мера є власний автомобіль?»

Міський голова Федір Фесюн:

– Посада такого рівня, яку наразі посідаю я, на законних умовах передбачає забезпечення службовим транспортом. Той автомобіль, котрий закріплений за мером міста, використовується для обслуговування міської ради. І нерідко возить не лише мене, а й інших працівників, якщо у цьому виникає потреба.

Де наші пільги?
«Багатодітним сім’ям держава надала пільги на безкоштовне лікування дітей, а у районній лікарні про це нічого не знають».

Головний лікар району Петро Хомрач:

– У нашій лікарні знають не лише про пільги багатодітним сім’ям, а й про пільги інвалідам війни, афганцям, чорнобильцям. Однак фінансового забезпечення їхнього безкоштовного лікування медицина району просто не має. Станом на 3 грудня, приміром, наша лікарня мала борги до 300 тисяч гривень, зокрема, аптечним закладам ми винні понад 50 тисяч гривень. Дякуючи головному лікарю, котрий змушений ходити з простягнутою рукою, нам поки що продовжують давати ліки «на віру». А кому потрібно дякувати за таке критичне становище районної медицини? Депутатам районної ради попереднього скликання, котрі на останній сесії вилучили з бюджету районної медицини 259 тисяч гривень і передали їх іншій галузі».

Чи зросла допомога?
«Місяць тому у «Нашому слові» писалося, що допомога на дитину до трьох років зросла до 313 грн., але нараховують як завжди – 130 грн. Чому?»

За інформацією управління праці та соціального захисту населення РДА, у 2010 році збільшився розмір допомоги по догляду за дитиною до трьох років для малозабезпечених сімей. Розмір допомоги становить різницю між величиною прожиткового мінімуму для працюючих осіб та середньомісячним сукупним доходом всіх членів сім’ї за попередні шість місяців, але не менше, ніж 130 гривень.

Чому стріляють на макошинській трасі?
«Якщо вже по людях на макошинській трасі стріляють, то можна постріляти і в центрі міста?!»

«Наше слово» зателефонувало авторові цього запитання. Виявилося, що менянин Максим (ім’я змінено на його прохання) часто їздить на роботу до Макошине велосипедом.

– Біля 16 години 22 листопада я повертався з роботи, – каже Максим. – Неподалік повороту до очисних споруд на узбіччі помітив силует чоловіка. Одразу після цього побачив спалах і почув постріл. Дріб просвистів за кілька сантиметрів від мене, кілька дробин зачепили куртку.

На щастя, чоловік залишився неушкодженим, але можна уявити, який отримав стрес.

До правоохоронців Максим не звертався, хто стріляв – у сутінках не роздивився.

– Не думаю, що на мене вчиняли замах, це нікому не потрібно. Гадаю, стріляв майже наосліп якийсь браконьєр, адже поблизу місця пригоди є невелика водойма, раніше я бачив там диких качок.

Чому дітям не приділяють увагу?
«Побажання дирекції Городищенської школи. Шановні педагоги, будь ласка, приділяйте більше уваги дітям, їх у вас лічені одиниці. Допомагайте їм у складних ситуаціях. Чергуйте на перервах. Харчування чомусь гірше, аніж у сусідній Синявській школі, хоча батьки платять більше».

Директор Городищенської школи Леонід П’ясковський:

– Щодо чергування – дивне зауваження, у нас у школі кожного дня чергують чотири – п’ять педагогів, за розкладом. А стосовно харчування – і поготів дивно. Батьки жодного разу не скаржилися на якість страв. Дітки мають у раціоні всі необхідні продукти, свіжі, якісні.

Мама семикласника школи Раїса Ковбаса:

– Здається, зрозуміло, хто пише такі наклепи до газети. Це недобросовісні працівники, котрих звільнили з роботи. А на роботу шкільного кухаря ми, батьки, не те що поскаржитися не можемо – навпаки, дякуємо дуже за старанність. Це молода дівчина, але вправна, смачно готує, з душею, навіть випічку намагається робити для наших діточок!

Чи буде дискотека?
«А правда, що скоро дискотеку у Мені закриють?»

Директор районного Будинку культури Наталія Підлипська:

– Дискотеку не закриють, якщо буде достатньо відвідувачів і вони не порушуватимуть правил поведінки та не псуватимуть майна закладу.

Чим відрізняються вулиці?
«Питання до мера міста: скажіть, будь ласка, яка різниця між вулицями Яблунева та Молодіжна? На Молодіжній немає жодного ліхтаря. Федоре Івановичу, не розчаровуйте своїх виборців».

Міський голова Федір Фесюн:

– На проведення вуличного освітлення на вулиці Яблуневій спонсорську допомогу надавали самі ж жителі вулиці. Для освітлення Молодіжної треба встановити дві електроопори та протягнути нову електролінію. При формуванні бюджету на наступний рік ми розглядатимемо це питання.

Коментарі закриті.