Квітучі дерева, нові будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому.

Серед сміття можна помітити манекен, картоплиння і багато інших непобутових відходів

Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем та керівниками підприємств, принесе суспільну користь і зробить місто кращим. І навпаки, кожен кинутий під ноги недопалок – краплина, з якої збирається море сміття. А комусь же його треба вимітати.

Меняни завжди славились тим, що були добрими господарями на своїй землі. На часі усім нам про це потрібно згадати. Бо мова йтиме про наше рідне місто Мена.

Звичайно, відповідні служби міста проводять свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й самим менянам потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану міста підтримуючи  чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територій.

Сподіваємось на підтримку жителів та гостей міста, що вони не будуть стояти осторонь цього процесу, інакше самотужки навести належний санітарний порядок і утримувати населений пункт чистими і красивими буде досить складно.

На жаль, не всі наші співгромадяни розуміють те, що не можна виносити сміття до проїзної частини вулиць та на береги річок, не можна закидати контейнери для твердих побутових відходів продуктами з огородництва чи картонними коробками або ж виносити мертвих тварин в урни чи контейнери. Потрібно шанобливіше ставитися до стану своїх дворів, прибудинкових територій, під’їздів, парків та скверів.

В контейнері досить добре видно будівельні матеріали, після яких доводиться ремонтувати сміттєвоз.
Non coments
Квітник в урні для сміття

Для дотримання чистоти і порядку в місті необхідно дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості, порядності та сумління:

– власним прикладом показати, що чистота й охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні;

– прибирати прилеглу до огорожі територію, забрати із вулиць будівельні матеріали та залишки будівельного сміття;

– не допускати створення стихійних сміттєзвалищ;

– в контейнери та урни для сміття викидати тільки побутові відходи.

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне місто для них і для себе, як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне місто.

Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою.

Коментарі закриті.