Менською міською радою оголошено конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що проходять по Мені.

Маршрут №1 : початкова та кінцева зупинки маршруту: вул. Лермонтова – вул. Сіверський шлях (ПрАТ «ШРБУ-82»). Проміжні зупинки: вул. Калинова-МНС-Червоний міст-військкомат-готель “Десна”-Троїцький ринок-Автовокзал-філія “Менський сир”.

Кількість оборотних рейсів: 6. Режим руху та інтервал: звичайний. Особливості періодичності здійснення перевезень: щоденно.

 

Вимоги до автобусів щодо класу (категорії), комфортності та пасажиромісткості : 12 місць і більше.

 

Маршрут №2:  основні зупинки: вул. Сидоренка – Залізничний вокзал, проміжні зупинки-магазин “Берізка”-ЦКДМ-8 Березня- 1 Травня-Менська ЦРЛ.

Кількість оборотних рейсів: 6. Режим руху та інтервал: звичайний. Особливості періодичності здійснення перевезень: щоденно.

Вимоги до автобусів щодо класу (категорії), комфортності та пасажиромісткості : 12 місць і більше.

Умови конкурсів:

У межах визначеного об’єкту у конкурсі за маршрутами № 1 та №2 в межах визначеного об’єкту конкурсу працюватиме по 1 автобусу (за наявності резерву в кількості по 1 автобусу), які мають 12 і більше місць та які пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Технічні показники – відповідно до ГСТУ 60.2-00017584-011-2001.

Перевізники зобов’язані виконувати перевезення пасажирів за затвердженими графіками руху погодженим виконавчим комітетом Менської міської ради.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.

Необхідну інформацію про об’єкти конкурсів можна отримати за адресою м. Мена, вул. Титаренка Сергія, 7, подавши відповідне письмове звернення.

 

Документи на конкурси приймаються до 24 лютого  2017 року у приміщенні виконкому Менської міської ради за адресою: м. Мена вул. Титаренка Сергія, 7, у приймальні щодня з 8.00 до 17.00 год., крім суботи та неділі, перерва – з 13.00 до 14.00 год.

 

Початок проведення засідання конкурсного комітету 07 березня 2017 року об 11.00 год. (за маршрутом № 1) та 12.00 (за маршрутом №2) в приміщенні виконавчого комітету Менської міської ради за адресою: м. Мена вул. Титаренка Сергія, 7 зал засідань.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсів 2-15-41.

 

Конкурс на перевезення пасажирів проводиться відповідно до ст. 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого ПКМУ від 03.12.2008 року за № 1081 із внесеними змінами і доповненнями.

 

До участі у конкурсі не будуть допущені автомобільні перевізники, які:

1.         Визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта господарювання.

2.         Подали на розгляд документи неналежним чином оформлені чи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію.

3.         Не відповідають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

4.         Передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.

5.         Мають несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпеки, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу).

6.         Не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів).

Виконавчий комітет Менської міської ради.

Коментарі закриті.