На останніх двох сесіях міської ради заступник мера Юрій Стальниченко підіймав питання про побудову біля приміщення пошти у центрі міста нового фонтану. Але депутати не підтримали цієї ідеї. А що думають про цю ініціативу меняни?
Проект фонтану.

На офіційній сторінці Менської міської ради проводиться голосування щодо зведення фонтану.

nerushСергій НЕРУШ – учень 11 класу:

– Я тільки «за»! Але мені дещо не сподобалася його форма у вигляді сердець. На мою думку, краще вже зробити фонтан у класичному стилі. Вважаю, що молоді стане до вподоби така ідея. Буде де збиратися ввечері, співати пісні під гітару. А за потреби я і прибрати допоміг би, якщо насмітять.

Людмила ТИМОФЕЄВА – пенсіонерка:timofe

– На мою думку, спочатку треба доробити почате. Відремонтувати дорогу від міськради до кладовища, почистити й привести до ладу міський пляж тощо. Ідея щодо побудови фонтану чудова, але з нею треба почекати, і спрямувати кошти на важливіші для менян справи.

baimutНаталія БАЙМУТ – приватний підприємець.

– Хоч я родом не з Мени, але за тривалий час проживання тут дуже полюбила це місто. Хотілося б, щоб воно змінювалося на краще з року в рік. Я – за модернізацію, тому підтримую ідею побудови фонтану.

homenkoЮрій ХОМЕНКО – контролер Менського району по газифікації та газопостачанню Сосницького управління газового господарства:

– Фонтан чудово впишеться у ландшафт центру міста. Для менян це стане чудовим місцем для прогулянки з дітьми, адже поруч у сквері є дитмайданчик. І жителям міста буде чим похизуватися перед туристами і гостями.

Коментарі закриті.