otru6264746У неділю на центральному ринку проводив опитування менян відносно того, чи знають вони, хто встановив лавочки біля ЦКДМ і магазину “Смак”? Частина відповіла, що не знає, а частина – що міський голова Геннадій Примаков. Сьогодні, 17 жовтня, телефоную Примакову, щоб домовитися про інтерв’ю з кваліфікованою відповіддю на питання про лавочки.

У відповідь звинувачення в тому, що я на його прохання не оприлюднив заробітну плату РДА. Потім у зв’язку з тим, що я писав про вручення караваю в Березному не тому, як це зрозумів Примаков, він мене попрохав поїхати до Березного і висвітлити те, що смаженою свининою від Давиденка отруїлися тридцять березенців. А далі просто кинув слухавку.

До Березного я не поїхав, а от до лікарні завітав. Можете ознайомитися з відповідями:

vidpovid-kzoz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отже, інформація про отруєння виявилася чутками, котрі я почув від Примакова і про котрі довідався з коментаря на сайті “Нашого слова”.

patriot2013 Шановний авторе від цієїї полу-сирої не солоненої свинити чимало людей потрапили до лікарні. На площі де проходив ярмарок валялись куски мяса від цієї свині.Частину цього м*яса ми привезем вам, щоб ви на власні очі це побочили.

Коментарі закриті.