Минулої неділі на футбольних полях у районній відкритій першості змагалися лише команди першої ліги. Попри перерву у вищій лізі, емоцій у матчах вистачало.

У Мені зустрічалися киселівська «Ніка» та семенівський «Фаворит». Варто зазначити, що ці команди до останнього не могли порозумітися щодо місця проведення матчу. Попередньо було вирішено грати у Величківці. Але в останній момент все «переграли» й зустрілися на міському стадіоні. Причина таких непорозумінь – карантин у Киселівці через африканську чуму свиней.

Протягом усього матчу між «Нікою» та «Фаворитом» жодна з команд не мала явної переваги, боротьба точилася у центрі поля. Але наприкінці зустрічі влучний удар з дальньої відстані забезпечив перемогу «Фавориту» з рахунком 1:0.

У Величківці «Шанс» приймав менський «Кооператор». Гості, пропустивши на перших хвилинах два м’ячі, так і не змогли оговтатися до завершення матчу. Тож величківські фанати раділи перемозі своєї команди 4:1.

Результативна гра відбулася у Слобідці, де місцева «Фортуна» приймала дягівський «Ветеран». Вісім забитих м’ячів побачили вболівальники, але жодна з команд не здобула перемоги. Результат гри – бойова нічия 4:4 і перше залікове очко для дягівчан.

Драматично склалася гра у Сосниці, де «В’юнка» помірялася силами з «Чапаєвом». Залишившись у меншості, гості намагалися витримати натиск, але сили були нерівні. У підсумку сосниччани тішилися перемогою з блискучим результатом 7:0.

Олександр МИЦ.

***

Менський «Авангард» в обласному чемпіонаті зіграв у Борзні з рахунком 2:2. А цієї суботи проведе гру у Мені.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Because board service has essentially become a full time commitment, she was forced to leave that job 18 months ago and has been unable to take another, she told MinnPostBut parents who live vicariously through their children can be problematic, experts say.michael kors bags uk sale

“But his commitment for Tamil Eelam could not be doubted.mcm luggage
It started off as low level gang in New York.toms sale
I learn from example and I have great examples set before me.louboutin soldes

Jordan would be granted visitation rights with his children.mcm bags for sale
M.mcm duffle bag
NX CAD training prepares Westminster Christian Aca

“For students who are considering engineering as a career, exposure to NX in high school is an incredibly marketable skill,” said James Zandstra, sophomore at Missouri University of Science and Technology.timberland ladies boots
mcm bookbag

Коментарі закриті.