На минулому тижні на кар’єрі, що знаходиться поблизу дороги з Мени на Данилівку, було людно. Хто грав у хокей, а хто показував «танці на льоду», вперше ставши на ковзани.

Фото Наталії Толстої.

Розчистила «льодову арену» спортивна молодь Чугаївки (мікрорайон міста). За словами спортсменів, цей кар’єр – єдине придатне для хокею місце у Мені.

Хокеїсти намагалися обладнати там поле ще минулого року, але завадила погода – було забагато снігу.

У цьому році природа не підвела. Залишилося тільки трохи потрудитися і дістати з горищ ковзани та ключки.

Кар’єр швидко здобув популярність серед місцевих жителів. Тепер там не тільки грають у хокей. Туди приїжджають сім’ями з дітьми. Хто катається на ковзанах, хто спускається з гірок, а хто просто відпочиває на природі, влаштувавши пікнік.

Люди у захваті від катання на ковзанах, особливо ті, що стали на них вперше. Цей вид відпочинку додає здоров’я та гарного настрою і дорослим, і дітям.

Чугаївці довели, що цей вид відпочинку та спорту затребуваний менянами і заслуговує на відродження. На жаль, не всі можуть приїхати на каток, адже знаходиться він за містом. Та і «дика» ковзанка не дуже зручна та безпечна.

Колись справжній каток був у міському парку. Зараз від нього залишилася лише площадка. Дерев’яну коробку розібрали.

Хокеїсти сподіваються, що наступного сезону місцева влада докладе зусиль для обладнання у місті справжнього льодового катка.

Коментарі закриті.