знов невдача

Учені давно підрахували: скільки людина може прожити без повітря, води, їжі або сну. А як довго протримається без роботи фахівець, який залишився не при справах?

Навіть якщо жалісливі родичі і друзі не дозволять близькій людині, яка потрапила у критичну ситуацію, померти з голоду і опинитися на вулиці за несплату “комуналки”, зяючої в резюме прогалини та втрати професійної форми все одно не уникнути. Але чому процес працевлаштування раптом забуксував? Давайте розглянемо основні причини.

1. Неорганізованість

Безсистемність пошуків нагадує їзду без карти по незнайомому місту: вам доведеться кружляти павутинням проспектів та вулиць, поки якимось дивом не знайдете потрібну адресу. Принципово важливо поставитися до пошуків місця не як до вимушеної витрати часу, а як до серйозної і по-своєму цікавою діяльності. Перш за все дайте собі після звільнення трохи відпочити, потім зі свіжою головою візьміться за розробку покрокового плану працевлаштування. Продумайте, кому і в який час слід зателефонувати, які візити зробити, складіть список корисних заходів, наприклад, відвідайте ярмарки вакансій. Приділіть достатньо уваги підготовці резюме, адже саме за цим документом потенційний наймач буде оцінювати, підходите ви йому чи ні.

2. Неточне позиціонування

Не виключено, що причина ваших невдач криється у помилковому уявленні про ту посаду, на яку ви претендуєте. Можливо, ви просто не вписується в образ ідеального співробітника, який малюють собі роботодавці. Спробуйте більш уважно вивчити оголошення, які привертають вашу увагу. Чи справді ви відповідаєте всім побажанням наймача? Наприклад, багато новачків впевнені, що легко впораються з обов’язками торгового представника або менеджера з продажу. Однак, як правило, для цього необхідний відповідний досвід, особливо, коли мова йде про реалізацію специфічної продукції.

Проведіть ревізію свого професійного багажу, чесно дайте собі відповідь на три основні запитання:

Що ви можете запропонувати роботодавцям, і в чому полягає ваша перевага перед іншими кандидатами?

Які організації на даний момент можуть бути зацікавлені у ваших послугах?

Яких знань вам не вистачає для успішного працевлаштування у найбільш цікавій для вас компанії?

Часто розуміння своїх сильних і слабких сторін допомагає шукачеві оперативно підлаштуватися під вимоги ринку, наприклад, освоїти необхідні комп’ютерні програми, вивчити іноземну мову, отримати досвід, якого бракує.

3. Не задіяні всі ресурси

Для пошуків роботи використовуйте будь-які доступні засоби. Регулярно переглядайте журнали/газети з працевлаштування, зареєструйтесь на сайтах з пошуку роботи, зверніться до кадрового агентства. Задійте особисті зв’язки, розпитайте приятелів – не виключено, що саме в цей момент у когось на службі відкрили вакансію! Забезпечуйте резюме супровідними і мотиваційними листами, відвідуйте всі заходи, де є шанс завести корисні знайомства. Загалом, віднині і до виходу в новий офіс – шукайте інформацію, що здатна просунути вас у потрібному напрямку, і дійте без зволікання!

4. Не вистачає куражу

Нерідко пошуки затягуються через пасивність кандидатів. Просто плисти за течією можна лише тоді, коли хедхантери самі не дають вам проходу, переманюючи один в одного. В іншому випадку кардинально змінити ситуацію можна, лише виявляючи творчу ініціативу. Не чекайте, поки хто-небудь відгукнеться на опубліковане вами резюме, йдіть назустріч потенційним наймачам і обдзвонюйте компанії. І не бійтеся здатися нав’язливим. У такій справі, як працевлаштування, скромність – не кращий помічник!

Навіть якщо ви відповідаєте не всім вимогам роботодавця, але абсолютно впевнені у своїх силах – боріться за вакансію. І ніякого протиріччя з попередніми рекомендаціями тут немає: одна справа – намагатися сісти не в свої сани, тобто отримати роботу, з якою ви явно не впораєтеся. І зовсім інша – доводити, що запропоновані обов’язки вам до снаги. До речі, кадровики часто спеціально трохи завищують вимоги до кандидатів, щоб одразу відсіяти найбільш боязких і невпевнених у собі претендентів.

ДО РЕЧІ…

Іноді людина зовсім не прагне працевлаштуватися, а продовжує спроби, як то кажуть, для галочки. Така поведінка може бути викликана різними причинами – від психологічної неготовності вийти на роботу до звичайних лінощів. Є й такі люди, яким просто подобається бути об’єктом загального співчуття і уваги, і вони зовсім не збираються відмовлятися від цього задоволення заради службових турбот. У такій ситуації ми самі несвідомо противимося успішному завершенню пошуків, і відбуваються нез’ясовні, на перший погляд, прорахунки. Подумайте: чи справді ви хочете знайти собі професійне застосування? Якщо відповідь ствердна, вам ніщо не зможе перешкодити, і низка невдач скоро закінчиться!

За матеріалами сайту www.UBR.ua

Коментарі закриті.