Проводове радіо в Менському районі зникне 1 квітняПісля районного радіомовлення з ефіру Менщини зникло і обласне. Що ж трапилося?

Відповідає заступник генерального директора з питань радіомовлення обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр» Олег Шолох:

– Раніше ми на Мену виходили з Холминського передавача, що в Корюківському районі. На тих самих частотах, що й Перший національний канал українського радіо.

Але трохи більше року тому наші столичні колеги переліцензувалися, наш відрізок мовлення Національна рада з питань телебачення і радіомовлення з їхньої ліцензії вилучила.

Тепер для того, щоб бути присутніми в ефірі Менщини, нам необхідний інший передавач. Відповідну ліцензію на FM-мовлення ми отримали.

Ми – державна телерадіокомпанія, одним із основ­них завдань якої є донесення до населення області державної політики і національних ідей. На жаль, сьогодні в Україні не розмежовуються мовники державні і комерційні, мета яких – якнайбільший прибуток навіть на шкоду якості мовного продукту.

З Менщиною у нас є і ще одна проблема. У Холмах наш передавач не дуже потужний, а ваш район – це зона невпевненого прийому. Чи почують нас усі слухачі, поки що невідомо. Для цього все, залежне від облтелерадіокомпанії, намагаємося робити. Але багато чого залежить і від держави, в першу чергу – це надання деяких переваг державним мовникам (виходячи з їх завдань) перед комерційними, так, як це робиться в інших країнах.

Коментарі закриті.