Біоенергетики радять не приносити з кладовища ніякої їжі, хліб та паску залишити в церкві і не їсти нічого на цвинтарі.

Після такої трапези  в людей можуть з’явитися хвороби. Якщо на могилі стелили під паску рушник, удома його потрібно виполоскати.

Повернувшись з кладовища, ретельно вимийте руки й обличчя. Часто бідні люди після провідної неділі збирають на могилах крашанки, паски та цукерки. Вони мають прочитати молитву за покійного, інакше він з’являтиметься у снах.

Кажуть, що навести невдачі, сварки, розлучення та хвороби можна на квітах із могильних вінків. Якщо побачите похоронні квіти чи вінок на подвір’ї чи біля свого порога, виметіть їх до найближчого перехрестя.

Щоб уберегтися від неприємностей, заходити на кладовище треба тільки через ворота, тричі перехрестившись при вході. Виходити треба теж через ворота і теж хреститися, повернувшись обличчям до кладовища.

Тиждень після Великодня, до поминальної неділі, не можна копати город. Усе посіяне і посаджене у цей тиждень погано сходитиме й родитиме.

За інформацією Gazeta.ua

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I think one thing I’ve got is that my team commits,” Cavendish said

Entertainment reporter Tony Dandrades was able to grab the business administration student for a few moments for a Primer Impacto segment that was set to air Monday night.portafoglio alviero martini

“I’m about three weeks in now of recovery, and it’s feeling really good and ticking all the boxes.cheap ray ban glasses
I play with a lot of intensity and there will be times when I get upset.mulberry bag outlet
But I know kids commuting from Smithfield, Gloucester, etc.toms wedges
He just wants me to come in and be ready to learn and get better.sac hermes birkin
Calisthenics, plyometrics and Pilates all offer good alternative moves.boutique hermes
If your comments are inappropriate, you may be banned from posting.hogan outlet online

“What it means, though, is that I’m probably working on Christmas Eve,” Koch said, adding that he’s been “working like mad.cheap ray bans sunglasses
portafoglio prada

Коментарі закриті.