222У нашому світі командують чоловіки. Принаймні, вони в цьому впевнені. Виходить, сильна стать. З іншого боку, чому серед них стільки боягузів? Брехунів? Алкашів? Бомжів? Хто посадив Юлю? Хто плаче, що не може знайти нову роботу? Хто біжить до мами скаржитись на дружину? Хто не може приготувати собі їжу? Вони, чоловіки. Виходить, слабка стать? А що думаєте ви? І жодних поблажок, навіть з огляду на те, що свято наближається!

Ольга Зеленська, інвалід 2 групи, с. Ушня Менського району:

— Як путній чоловік — то сильна стать, а як ні — то слабка. Сильний чоловік жінці треба, слабкий — ні. Краще ніякого, ніж непутящий.
От я живу удвох із дочкою і 5-річним внучком Матвійком. Коли Матвійчику було два місяці, його батько повісився. Я залишилася без чоловіка ще раніше. Отак і тягнемося удвох. Гвіздка у господарстві нікому забити. Уся надія на внучка — підросте Матвійко, опорою нам буде, справжнім мужчиною.

Анна Гляс, пенсіонерка, Ніжин:
— Я вважаю, що чоловік — це голова, а жінка — шия: куди шия поверне, туди голова і схилиться. Так, чоловіки сильні у фізичному плані, і праві чи ні, а свого доб’ються. Та все ж жінку зазвичай і найсильніший мужчина слухається. Я, наприклад, сама своє життя будувала, без чоловічої допомоги. У найважчі моменти не опускала рук. Тому вважаю себе сильною статтю.

Сергій Сенько, безробітний, Семенівка:
— Чоловіки, звичайно, сильна стать. Але як моя жінка скаже, так я і робити буду. Стараюся їй допомагати у всьому. Мені не важко. Я їй навіть вечерю готую, але тільки на 8 Березня. Свято, як-не-як. Хай тішиться, що я в неї такий хороший.

Людмила Москаленко, безробітна, с. Стодоли Ніжинського району:

— Хочеться вірити, що чоловіки сильна стать. Мені 28 років. Поки чоловіка немає. Не можу ніяк вибрати. Був один. Та я сказала, що йому підкорятися не буду. Злякався і втік.

Ольга Антоненко, продавець, м. Носівка:

— Чоловіки сильна стать лише по фізичній силі. Як у чоловіка якась проблема, він купить пляшку, нап’ється. Тоді піде повіситься. Не секрет, що самогубців-чоловіків разів у три більше, ніж жінок. Жінка виплачеться, полається, випустить пару. І до роботи.

Валентина Юрченко, вчитель початкових класів, с. Харитонівка Срібнянського району:

— Чоловік слабкий у тому плані, що він завжди стоїть за спиною у жінки. Вона йому і їсти готує, і пере, і прасує. Як він без неї? В емоційному, психічному плані вважається, що сильніші жінки … Та хто його знає. Мій чоловік, наприклад, психічно дуже витривалий і не слабкіший за мене.

Володимир Лисенко, пенсіонер, с. Дягова Менського району:

— Звісно, чоловіки — сильна стать. По собі міряю (сміється). Чи сильніші ми за жінок? Дивлячись, з якою жіночкою конкурувати. Якщо з молодою, чоловік може й не виконать:) (сміється). Сила жінок у тому, що вони витриваліші. Як істерику зашить — на весь день її хватить (сміється). Наша слабкість у тому, що жінка борщ і захолод добре робить. Куховарить— це жіноче. Чоловіче —з’їсти та запити.

Тижневик «Вісник Ч» №8 (1450), gorod.cn.ua.

Коментарі закриті.