18 квітня Чернігівський районний суд виніс вирок 24-річному Сергію Пилипенку — 10 років позбавлення волі за вбивство трирічного Олега. Трагедія сталася 22 листопада минулого року у селищі Березна Менського району, близько 11 години дня.

Як встановив суд, Пилипенко проживав зі співмешканкою 24-річною Мариною Балун, її трирічним сином Олегом та донькою Валерією. На той час їй було чотири місяці.

Того дня Сергій пив з кумом. Марина пішла, забрала його. Разом напиляли дров, бо у хаті було холодно.

Полаялися. Жінка пригрозила, що збере речі і поїде до матері у Херсон. Стала складати їх, це розлютило чоловіка. Він схопив каністру з бензином, хлюпнув на речі, потрапило й на жінку, і чиркнув сірником. Усе це відбувалося у залі. Донька Валерія спала в спальні, а син був тут же, в залі, в манежі. Коли одяг на Марині загорівся, вона вискочила з хати. Чоловік облив її водою, щоб загасити. Потім вона побігла за донькою. У цей час Олежик був у кімнаті, де горіло.

Повз будинок, з якого валив дим, їхали люди з Чернігова на Бреч Корюківського району. Зупинилися, Пилипенко просив, щоб викликали «швидку» та пожежників. У цей час одного з чоловіків, котрі зупинилися, облили водою, і він кинувся у будинок, через вікно подав обгорілого хлопчика. Від болю дитина сильно кричала. Як потім встановили медики, у малюка було обпечено 90 відсотків тіла. Він помер другого грудня у лікарні.

Доки медики боролися за життя Олега, Сергій Пилипенко брехав поліціянтам, що загорілося від груби, яка топилася.

Насправді, дрова в грубі були цілі. А ще правоохоронці знайшли п’ятилітрову каністру з-під бензину.

У Марини було 10 відсотків опіків. За рішенням суду, Пилипенко має сплатити 4541 гривню за її лікування у Менській райлікарні, 3075 гривень — обласній дитячій лікарні (за Олежку) та 38 тисяч гривень матеріальної і 100 тисяч гривень моральної шкоди.

У Сергія Пилипенка є право оскаржити вирок.

Коментарі закриті.