На новорічне запитання “Нашого слова” відповідають:

Олександр МИСНИК – голова районної державної адміністраціїОлександр Мисник – голова районної державної адміністрації:

– Непростий 2014 рік однозначно ввійде в історію як рік початку військових дій на сході України і водночас як час зміцнення українського патріотизму, любові до рідної землі. Країна пережила президентські і парламентські вибори, народ отримав нову владу, а з нею – і сподівання на краще життя.

Поряд з цим рік, що минув, був для багатьох сповнений приємними подіями: комусь запропонували руку і серце, хтось обирав ім’я первістка, хтось вперше пішов до школи, а комусь лунав останній дзвоник. Дехто добудував будинок, а хтось переміг хворобу.

А ще ми всі вчилися розуміти один одного, співчувати, підтримувати інших, ділитися останнім, цінувати те, що в нас є.

Хотілося б побажати жителям Менщини насамперед здоров’я, адже людське життя – найвища цінність, а здорове життя – найбільше задоволення. Нехай близькі люди ніколи не знають смутку та горя, а новий, 2015 рік пройде під знаком миру та любові!

Ще я хочу побажати всього найкращого нашій Україні – знесиленій, змученій, але нескореній! Дай Боже нарешті українському народу щасливого життя в своїй вільній та незалежній державі.

Василь МИРНИЙ – учасник АТО, с. Величківка.Василь Мирний – учасник АТО, с. Величківка:

– Сподіваюся, що закінчиться війна на сході нашої Батьківщини, більше не буде загиблих і поранених, країна повернеться до мирного життя.

А ще, навіть після військових дій і контузії, я продовжую вірити у добро новорічної казки. Надіюсь, що Дід Мороз забере у свій мішок усі минулорічні негаразди і проблеми і віднесе їх кудись далеко-далеко. А нам залишить віру, надію і любов. Очікую, що так воно і буде!

Віктор АРОНОВ – ветеран Великої Вітчизняної вій­ни, с. Чапаєвка.Віктор Аронов – ветеран Великої Вітчизняної вій­ни, с. Чапаєвка:

– Торік моя дружина, теж ветеран війни, отримала подяку від голови облдерж­адміністрації. Це була приємна подія, приємно, що не забули.

Мені вже майже 90 років, і 60 із них я віддав художній самодіяльності: збирав тексти і ноти пісень, зустрічався з поетами і композиторами, зокрема, Дмитром Луценком, Ігорем Шамо. Так от, цього року я всі свої скарби (а для мене це справді скарби) віддав ветеранському хору. Хай користуються, хай поповнюють свій репертуар, а мені буде радісно від того, що моя праця не пропаде марно.

А з поганих подій 2014 рік запам’ятається агресією Росії. На рік новий моє головне сподівання – що ми нарешті ворога переможемо. А що переможе саме Україна, я не сумніваюся, бо наш народ героїчний, а значить безсмертний. Ви ж подивіться – нас підтримує увесь світ! Шкода тільки, що гинуть наші хлопці, наші вояки.

В особистому плані я теж сподіваюсь на добро. Маю п’ятеро онуків і сім правнуків, радію, що вони всі живі і здорові, надіюсь, що так буде і в наступному році.

Марина ЄРЕМЕНКО – завідувач фельдшерсько-акушерського пункту, с. Гусавка.Марина Єременко – завідувач фельдшерсько-акушерського пункту, с. Гусавка:

– Очікуємо, що у 2015 році у нашому ФАПі буде тепло, бо на даний час відключили газ, а дровами натопити практично неможливо. Ну і, звичайно, миру і стабільності. Адже більшість хвороб – від нервових навантажень.

Очікую, що все устаткується і українці будуть не тільки сильною, а й здоровою нацією. І ми, медичні працівники, перейматимемося більше профілактикою захворювань, а не лікуванням.

Анатолій Горчинський – фермер, депутат Менської районної ради, с. Волосківці.Анатолій Горчинський – фермер, депутат Менської районної ради, с. Волосківці:

– Нам, мабуть, усім 2014 рік запам’ятається перш за все подіями на сході, протистоянням з «братньою», як ми думали, Росією. А щодо сподівань на рік новий – то завжди хочеться, щоб він був кращим за попередній. Тож і я сподіваюсь і на кращий урожай у 2015 році, і на мудрішу політику уряду по відношенню до українського села, до сільського товаровиробника.

І, звичайно ж, сподіваюся на те, що в Україні нарешті настане мир і спокій, що можна буде спокійно працювати і думати про завтрашній день не з тривогою, а з впевненістю.

Наталія Белашко – одинадцятикласниця Менської школи ім. Т. Г. Шевченка.Наталія Белашко – одинадцятикласниця Менської школи ім. Т. Г. Шевченка:

– Кожної новорічної ночі я загадую бажання. Звісно, вони постійно змінюються, адже ми всі дорослішаємо, з’являються нові пріоритети і мрії.

У новому році я закінчую школу, але було б дуже банально просто бажати вдало скласти тести чи вступити до престижного вишу. Цього хоче кожен випускник. Особисто я чекаю від 2015-го більшого – мирного неба над нашою Україною, для мене це найголовніше. Низький уклін нашим захисникам! Вони переможуть!

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;In a response to the motion, prosecutors said that because Lewis would be entitled to a preliminary hearing on the new second degree assault charge, that hearing could also cover the first second degree assault chargeRead: The Daily Star

GHANA: GNA reported on 30 April on an event marking the International Day of the Midwife.borse prada
Review the Club Rules.prada purse
Siberian and other Asian populations migrate to wintering grounds in South East Asia and India (only crossing Japan on the northward return migration) (del Hoyo et al.mcm backpack
Duran was able to get Damien to the truck and they all left.borse gucci outlet
Mary’s River to support another transplanted fish, Atlantic salmon.timberland uk
Exercise shouldn’t be forced (all the time); it should be fun.alviero martini outlet

Коментарі закриті.