Снігові кучугури ще не почали як слід танути, а народ уже діє за принципом «готуй сани влітку». Щоб бути всюдихідними серед калюж та брудної снігової каші, всі купують гумові чоботи.


– Гребуть! – ділиться радістю продавець Троїцького ринку менянка Світлана Носенко. – Беріть і ви, бо ціна на чоботи щодня зростає. У понеділок найдешевша пара коштувала 65 гривень, у середу – вже 70. Взуття в основному вітчизняного виробництва.
Високі литі чоловічі чоботи обійдуться покупцям у 80 – 90 гривень, дитячі – у 60 – 70, найдорожче коштують кокетливі жіночі чобітки у квіточках – 130 гривень. Теплу вкладку потрібно купувати окремо. Щоб не витрачати зайві кошти, можна обійтися товстими вовняними шкарпетками та устілками.
Погодні умови та надзвичайний попит зробив свою справу, тепер вибір на базарі пристойний.
Покупців біля прилавку чимало. За 10 хвилин, поки ми розпитували Світлану Едуардівну, вона встигла продати дві пари.
– У Чернігові гумові чоботи з візерунками коштують мінімум 165 гривень, так що у нас іще недорого, – переконує нас продавчиня. Віримо.
У Києві, скажімо, пара простих гумових чобіт коштує 100 – 120 гривень, на столичному ринку «Троєщина» чобітки з візерунком та теплою вкладкою «потягнуть» на 300 – 400 гривень. Та і це ще не межа. Гламурні «ризові» чоботи відомої італійської марки обійдуться модникам у тисячу доларів. Виявляється, гумове взуття стане цієї весни «писком» сезону. Нарешті від модельєрів і простим людям буде користь – матимуть сухі ноги.

Коментарі закриті.