Протягом жовтня в Чернігові відбудеться серія тренінгів для членів Громадських рад при районних державних адміністраціях (РДА)  Чернігівської області.

Про це “Нашому слову” повідомив “Освітній центр “Ініціатива”.

Метою навчання  є підвищення рівня знань,  вмінь та навичок в членів Громадських рад  та спроможності громадських організацій Чернігівської області  брати участь у формуванні та реалізації державної і місцевої політики.

Для участі в навчанні від кожної Громадської  ради при РДА в Чернігівській області буде відібрано по 2 представники.

Щоб взяти участь у  навчанні членам Громадських ради при РДА Чернігівської області необхідно заповнити анкету та до 23 вересня надіслати її на електронну адресу centre.initiative@gmail.com

Анкету можна отримати, написавши на адресу centre.initiative@gmail.com

Тренінги проходитимуть в Чернігові протягом вихідних днів  жовтня.  Тривалість тренінгу 2 дні.

Участь у навчанні є безкоштовною. Учасники  забезпечуються проживанням, харчуванням, роздатковими матеріалами  та відшкодовується вартість проїзду при наявності квитка.

Про точні дати, час та місце проведення тренінгів відібраним учасникам буде повідомлено додатково.

Короткий опис тем тренінгів:

1) Використання НУО законодавчої бази, що регламентує діяльність ГР.

2)  Інструменти моніторингу діяльності виконавчої влади. Пошук і поширення  інформації.

3) Методи роботи з органами влади. Лобіювання.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (063) 47 85562

Навчання членів Громадських рад при РДА Чернігівської області відбудеться в рамках проекту «Посилення спроможності районних Громадських рад в Чернігівській області», який реалізує Чернігівська громадська організація  «Освітній центр «Ініціатива» в партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень та Всеукраїнською громадською організацією «Спілка  Української Молоді» в Україні завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

 

Коментарі закриті.