мвсТретя ротація чернігівських міліціонерів виїхала в зону антитерористичної операції і змінила колег, які повернулися додому.

Працівники міліції Чернігівської області продовжують виконання завдань щодо захисту єдності нашої незалежної держави в рамках проведення антитерористичної операції на сході України. До місця проведення АТО відбув черговий загін чернігівських правоохоронців. До його складу увійшли працівники низки служб апарату Управління, Чернігівського міського відділу міліції, бійці спеціальних підрозділів — загалом понад 50 правоохоронців.

Третя ротація зведеного загону УМВС України в Чернігівській області виконуватиме ті ж завдання, що і замінений нею попередній склад придеснянських міліціонерів. Правоохоронцям належить здійснювати несення служби на блокпостах, патрулювати населені пункти у Донецькій та Луганській областях в зоні АТО, контролювати рух транспорту, надавати допомогу в евакуації мирних жителів із зони бойових дій.

Керівництво Управління МВС в Чернігівській області потурбувалося про повноцінне матеріальне забезпечення зведеного загону, який відбув на Схід. Бійці були повністю екіпіровані засобами захисту, бронежилетами 4-5 класу та необхідним озброєнням. Крім цього, вільні багажні ємності в автобусах, що відвозили чернігівських правоохоронців на Донеччину, були вщент заповнені харчовими продуктами та упаковками з питною водою.

Начальник УМВС в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко особисто супроводив зведений загін до місця несення служби. Він та виконуючий обов’язки його заступника — начальника міліції громадської безпеки УМВС підполковник міліції Едуард Альохін ознайомилися з умовами розташування чернігівських міліціонерів у Красному Лимані, особисто пересвідчилися, чи всі потреби у зброї та спорядженні, харчах тощо задовольняються на належному рівні.

Даючи оцінку настроям особового складу, генерал Демченко підкреслив: правоохоронці демонструють високий бойовий дух та міцне почуття обов’язку, прагнення якомога швидше очистити Україну від терористів, повернути мир та спокій в державу. Чернігівські міліціонери впевнені у тому, що товариші по зброї і керівництво УМВС завжди підтримають їх. І ця впевненість має ґрунтовні підстави: підтримка справді є суттєвою і надходить регулярно.

Працівники міліції зі складу попередньої ротації зведеного загону без пригод повернулися до Чернігова. Після відпочинку впродовж наданої керівництвом УМВС десятиденної відпустки кожен з них повернеться до виконання своїх повсякденних функціональних обов’язків.

Перебуваючи в зоні АТО, генерал Демченко також відвідав і батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів», який з честю несе нелегку службу разом з побратимами з інших областей. Очільник УМВС передав бійцям харчі і озброєння, вивчив побутові умови спецпризначенців та обговорив проблемні моменти в організації роботи підрозділу в бойових умовах.

 СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.