uboystvo3_chernigovУ вівторок ввечері на вулицях Чернігова було вбито трьох людей. Вбито з надзвичайною жорстокістю – у всіх загиблих повністю розтрощено голови.

За повідомленням “Української правди. Життя”, після страшної звістки про маніяка батьки у Чернігові почали масово забирати дітей зі шкіл. У транспорті люди пригнічені, обговорюють останні вбивства і постійно телефонують родичам, щоб з’ясувати, чи все гаразд.

“Я йшла зі своєю 5-річною онукою з дачі трасою 4 кілометри повз ліс. Їй я нічого не сказала. Ви розумієте, дитина могла дуже злякатись, а треба було ж дійти додому”, – розповіла жителька Чернігова Надія.

“Я несла з собою молоток. Страшно. Дуже страшно… Ви навіть не уявляєте як. Щойно ми таки доїхали додому”, – після цих слів жінка розплакалась.

“Харчі вдома, слава Богу є, але завтра потрібно йти на роботу. Питання, що буде далі, я впевнена, кожен боїться собі задавати. На кого лишити дитину?”, – додає вона.

Станом на 17 годину людей на вулицях Чернігова менше, ніж зазвичай. Перехожі квапляться додому, намагаючись нікуди не заходити.

Тим часом в коментарях на місцевих сайтах з’явилися повідомлення, що особу маніяка встановлено і навіть що його вже затримала міліція. Офіційних підверджень цього наразі немає.

Коментарі закриті.