Відпускні ціни на чернігівський хліб хоча і повільно, але все ж спадають, – повідомляє Високий Вал.

І причина тому – зниження цін на сировину й інші економічні складові. Головне питання, яке сьогодні ставить влада і дирекція Чернігівського хлібокомбінату – чи виживе ювіляр, якому у цьому році виповнюється 50?

Директор ПАТ “Чернігівський хлібокомбінат” Ольга Заїка

Директор ПАТ “Чернігівський хлібокомбінат” Ольга Заїка стверджує, що у порівнянні із підвищенням ціни на готовий виріб, ціна на муку зросла більше:

«Здорожчання сировини було на 70%, тоді як хліба – лише на 30%. Зараз сировина здешевшала на 5%, а хліб – на 13%, і ми робитимемо все, щоб вона спадала ще і ще. Ми не йдемо на зменшення ваги готових виробів, намагаємось залишитись на плаву і не скорочувати працівників».

У порівнянні із конкурентами – київськими виробниками, яким аграрний фонд виділяє в рази дешевше борошно, чернігівський виробник не може домогтися забезпечення такою сировиною. Питання б вирішив місцевий млинар, і він згодний працювати, проте має бути впевнений у стабільності замовлень, а це – 2 тисячі тон зерна на місяць. Переговори тривають, а допоки міська влада намагається допомогти Чернігівському хлібокомбінату не збанкрутувати.

«До перемовин ми долучили КП «Паркування і ринок» і КП «Дільницю з контролю за благоустроєм міста», і говорили, щоб 8-10 торгових павільйонів з’явилось у Чернігові. Також ми говорили, щоб на 8 вулицях приватних секторів, де немає магазинів, була виїзна торгівля. Також у планах залучити зупинкові комплекси, які обладнані торгівельними павільйонами, до продажу», – розповів перший заступник міського голови Микола Миргородський.

Великим подивом журналістів стало те, що дитячі садочки і школи забезпечуються хлібом не чернігівського виробника, а тому у планах влади – підключити до вирішення питання КП «Шкільне» і постачати для харчування дітей якісний місцевий хліб.

Щодо зависокої роздрібної ціни на вироби і закидів журналістів про її завищення директор підприємства розповіла, що дуже часто трапляються випадки, коли хліб іншого виробника видають за їхній:

«Чернігівцям дуже подобається наш хліб, і тому деякі недобросовісні підприємці навіть на кіосках пишуть, що це продукція нашого хлібокомбінату. Проте ми бачимо на вітрині назви, з якими наші продукція не випускається – той же «Старокиївський», «Новоукраїнський», «Селянський», – таких назв у нас немає».

На підприємстві сьогодні працює 400 чернігівців. ПАТ “Чернігівський хлібокомбінат”, на відміну від київських підприємств, приносить кошти до міського бюджету. Будь-яке скорочення виробництва може задушити підприємство, і вийти потім на ринок буде складно, тому якщо проблему не вирішити найближчим часом, чернігівці не зможуть поласувати запашним традиційним хлібом.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Landstown (Girls)

Deep Creek is led by shoot guard Amaya Ransom who signed with UNC Charlotte

Les udes rliss en Hollande (Breeuswma et al.prada bags uk
My personal Glogster is a personal reflection of a few of my favorite things, including my favorite place in North Carolina and my favorite movie Finding Nemo.hollister hamburg

The most commonly applied section is paragraph 396 which states: Every person, except a child referred to in section 397, must, while in a moving road vehicle, wear, properly fastened, the seat belt with which his seat is equipped.mcm backpack for sale

He called Sunday the greatest day of his life, being careful not to disrespect any other day that might be listening.prada bags uk

“But their physical and geographical proximity [means that] they pose a threat [to us] more than other nations.michael kors bags uk
Please try again.michael kors uk bags
The fact goalie Leland Irving battled with a strong third period effort after struggling in the first 40 minutes of Wednesday 7 4 game against the Dallas Stars was another step forward for him.borse gucci
discount mulberry bags uk

Коментарі закриті.