У  нічному клубі «Брюссель» в м. Чернігові 20 жовтня о 4.00  було затримано молодого хлопця за нецензурний вислів.

Те, що під час затримання трохи побили, – нормальне явище у діяльності міліції. Хоч не вбили – і то добре, сьогодні треба так казати. За це «велика шана  і подяка» сержанту Олександру Бакуменку та старшому наряду сержанту Андрію Головачу, які на той час несли  охоронну службу  у нічному закладі. Саме охоронну, оскільки знаходилися  у приміщенні закладу.

Зі слів старшого наряду сержанта Андрія Головача, така процедура по наданню послуг по охороні відбувається кожного дня. Його слова підтвердила і прибиральниця цього закладу, яку о 5.45 привезли на патрульній машині «Беркуту» до Деснянського райвідділу як свідка на користь міліціянтів. За декілька хвилин доставили ще одного «свідка» – п’яну дівчину, що ледь трималась на ногах. На моє питання: «Де тебе взяли таку о 6.00?”, чітко відповіла: “На дорозі». Після підписання, не читаючи, протоколу «поважних дам» було відправлено – одну на таксі, іншу на черговій машині «Беркуту».

І тут постає  багато питань до керівництва підрозділу «Беркут» та керівництва Деснянського райвідділу м. Чернігова:

– чому працівники спецпідрозділу чергують всю ніч у приміщенні комерційного закладу?

–  за які гроші кожного дня патрульний автомобіль «Беркуту»та три міліціянти спецпідрозділу забезпечують охорону комерційного закладу?

– за чий рахунок автомобіль УАЗ-469 , котрий повинен патрулювати на вулицях міста, дві години носиться по місту, розшукуючи «свідків пригоди»?

–  як сприйняти свідчення свідків, коли жодна  не прочитала протокол – підписала на прохання дільничного Деснянського райвідділу міліції (прибиральниця нічного клубу хоче працювати і далі у цьому закладі, а іншої під час затримання хлопця  не було на місці події)?

– не було встановлено особу п’яної дівчини – свідка , яку привезли з вулиці – жодних питань відносно встановлення особи дільничним не ставилося і документи не запитувались.

Друзі затриманого,  котрі були на той час поряд,  свідчать про неправомірні дії працівників «Беркуту».

На мій погляд, є над чим задуматись керівництву вищезгаданих міліцейських підрозділів та задуматись над простим виховання свої підлеглих – ВИ працюєте для НАС, бо МИ ВАС утримуємо.

Джерело: Олександр ПІДГОРНИЙ, Центр Доброчин.

Коментарі закриті.