остреч мінералкаЧотири товари від підприємств Чернігівщини стали переможцями та чотири — лауреатами ювілейного, X Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України».

Про це повідомляє “Хвиля десни” з посиланням на прес-службу ДП «Чернігівстандартметрології»,

У сотню кращих українських товарів увійшли: у номінації «Продовольчі товари» — «Молоко сухе незбиране 25% жиру» ічнянського заводу сухого молока та масла; «Йогурт в упаковці Еколін з плодово-ягідним наповнювачем «полуниця» 1,5% жирності» Чернігівського молокозаводу; «Вода мінеральна лікувально-столова «Остреченська» менського підприємства «Нептун».

А в номінації «Товари виробничо-технічного призначення» переміг «Контролер для управління процесом вирощування грибів АКС» чернігівського приватного підприємства «ТЕРА».

Лауреатами «100 кращих товарів України» у номінації «Продовольчі товари» стали:

«Вершки сухі 42% жиру» Ічнянського заводу сухого молока та масла, «Сир «Адигейський» 45% жирності Чернігівського молокозаводу та «Хліб по-білоруськи» чернігівського підприємства «Наша булочка».

У номінації «Промислові товари для населення» — «Комплект покриття операційний кардіо-васкулярний №1» підприємства «Здравмедтех-Чернігів».

Тепер чернігівські підприємства представлять свої товари на ювілейній виставці в Українському домі в Києві 1-2 листопада. Там же відбудеться офіційна церемонія нагородження підприємств, що увійшли до сотні кращих у нинішньому році.

Коментарі закриті.