Чернігівські школярі побували у Менському зоопаркуПобачити справжніх диких тварин отримали можливість дітлахи Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Ю.М. Коцюбинського.

Як повідомляє сайт “Хвиля Десни”, 18 травня, напередодні свята останнього дзвоника, близько 100 вихованців цього навчального закладу відвідали Менський зоопарк. Здійснити учням цю поїздку допомогли шефи – Управління СБ України в Чернігівській області. Для дітей було замовлено два комфортабельні автобуси, які зробили цю подорож більш зручною.

Багато дітлахів уперше мали змогу зблизька побачити таку кількість екзотичних тварин. Тут і верблюди, і леви, леопарди, крокодили, ведмеді, зубри, багато цікавих птахів та рептилій. Більшість із дітей раніше бачили цих тварин лише по телевізору.

Приємно було спостерігати за тим, як малеча із захопленням розглядає диких представників фауни. Діти не лише мали змогу побачити тварин, а погладити і навіть погодувати їх.

Відчувалося, що для дітей ця поїздка стала справжнім святом, подарувала позитивні емоції та яскраві незабутні враження від живого спілкування з тваринами, а також багато цікавої інформації для власного розвитку.

Коментарі закриті.