Кількість передплачених в Україні періодичних друкованих видань поволі зменшується і на ІІ півріччя 2017 року склала 94,4% в порівнянні з тиражами аналогічного періоду минулого року, – ці дані Svoboda.FM повідомила прес-служба ПАТ “Укрпошта”.

 

За підсумками передплатної кампанії ПАТ «Укрпошта» українці передплатили понад 9,6 млн газет і журналів.

Зокрема, видань загальнодержавної сфери розповсюдження – понад 5,5 млн примірників або 91,3% в порівнянні з минулим роком.

Передплатний тираж місцевих видань (обласних, міських, районних газет і журналів) склав більше 4,1 млн примірників або майже 99% в порівнянні з минулим роком.

 

Для збільшення обсягів передплати працівники відділень Укрпошти отримують додаткове матеріальне заохочення.Так, за підсумками передплатної кампанії на рік та півріччя кожному працівнику нараховується 1% від суми прийнятої передплати.

Окрім цього, щоквартально за оформлення передплати на видання не менше ніж на три місяці додатково нараховується за кожний примірник по 0,40 грн з 1 липня 2017 року та по 0,80 грн з 1 січня 2018 року.

 

За рейтинговою оцінкою ефективності проведення передплатної кампанії найкраще передплатну кампанію провели Чернігівська, Вінницька, Хмельницька, Волинська, Черкаська, Київська обласна, Полтавська, Житомирська, Рівненська та  Кіровоградська філії ПАТ “Укрпошта”.

 

Втім, і відсоток пенсіонерів, за даними облуправління статистики, на Чернігівщині теж один з найвищих серед областей України.

Коментарі закриті.