грошіЯк повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, за період адміністрування Міндоходів у 2013 році платники Чернігівщини до соціальних фондів перерахували майже 800 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, з них 745,3 млн. грн. сплатили юридичні особи, 51,3 млн. грн. – фізичні особи.

Варто зазначити, що 24% від загальної суми надійшло від бюджетних установ, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, пише ПіК.

Приємним фактом є те, що громадяни, які не є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, добровільно, сплачують ЄСВ, і таких на Чернігівщині 852.

Звертаємо увагу, що звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді. Нагадаємо, що при поданні звітності в електронному вигляді необхідно використовувати цифровий підпис, який  безкоштовно можна отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, що діють при ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській та Менській ОДПІ.

До речі, такий формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центрів обслуговування платників, бо надіслана поштою вона не приймається.

Коментарі закриті.