ярмарокЗ метою пропагування виробничих можливостей підприємств установ виконання покарань Чернігівської області, розширення їх економічних зв’язків та ознайомлення широких кіл громадськості з виробничими досягненнями, рекламування виготовленої установами виконання покарань продукції та вивчення попиту, підприємства Домницького виправного центру № 135, Менської виправної колонії № 91 та Чернігівської виправної колонії № 44 взяли участь у святковій виставці-ярмарку, яка була присвячена відкриттю туристичного сезону на Чернігівщині.

Численні відвідувачі мали змогу ознайомитися та придбати товари зроблені в данних установах й отримали можливість упевнитися у беззаперечній їх якості. Тут можна було знайти різноманітні види продукції: від спецодягу до сувенірної продукції.

Серед товарів широкого вжитку чільне місце посіла продукція Менської виправної колонії № 91: розкладні меблі, красиво вирізбленні шкатулки, з малюнками на різний смак кухонне приладдя – речі, які прикрасять побут і свята не лише мешканців області, а й тих, хто вирішив узяти з собою наші вироби в різні куточки України.

Особливу увагу привернули меблі. Обідні столи, дерев’яні лави, дитячі меблі постійно збирали біля себе потенційних клієнтів.

Також на ярмарку були представлені і вироби української самобутності. Декоративні тарілки, різьблені меблі, плетені кошики та корзини, плетні, шкатулки, картини та підсвічники.

– Бажаючі могли придбати сувеніри та якісні предмети домашнього вжитку за помірними цінами, зауважив начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області Валерій Пісклов. «Участь в подібних ярмарках дуже важлива для підприємств. Це дає можливість підприємствам зміцнити позиції товарів на регіональному ринку, а також  продемонструвати продукцію в дії, покращити імідж, знайти нових клієнтів і стимулювати попит з боку постійних. Окрім цього є можливість встановити корисні ділові контакти та підібрали об´єктивну інформацію про попит на певний вид продукції».

Управління ДПтС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.