міліціяРезультатом комплексу профілактичних заходів міліції та громадськості в області святкування Великодня пройшло мирно, без порушень громадського порядку.

Для організації якнайтіснішої співпраці правоохоронних відомств, органів влади, аварійно-рятувальних підрозділів, координації їх сил та засобів, напередодні свята відбулася селекторна нарада з питань організації забезпечення правопорядку під час проведення заходів, пов’язаних із святкуванням Великодня.

Території навколо культових споруд були завчасно обстежені працівниками міліції на предмет виявлення вибухових пристроїв, легкозаймистих, отруйних речовин, зброї та боєприпасів.

В тому, що Великдень на Чернігівщині пройшов спокійно, велика заслуга усього особового складу міліції, адже органи внутрішніх справ були переведені на посилений варіант несення служби. У тісній співпраці з іншими правоохоронними відомствами та громадськими активістами міліціонери забезпечили безпеку громадян поблизу 478 церков та культових споруд області. Спокій майже чотирьохсот тисяч прихожан охороняли більше 900 працівників міліції, дві сотні членів громадських формувань та помічників дільничних інспекторів міліції.

На період Великодніх свят керівниками всіх структурних підрозділів міліції від обласних до районних були розроблені детальні плани охорони громадського порядку та безпеки громадян. У Великодню ніч на чергування заступили всі начальники міськрайорганів, керівники структурних підрозділів та куратори районів аби особисто керувати діями підлеглих та координувати їх.

Результатом таких ретельних превентивних заходів стало значне зниження кількості скоєних злочинів, ніж у будні дні. Якщо говорити сухою мовою статистики, то протягом доби 20 квітня органами внутрішніх справ області по 14 кримінальних правопорушеннях особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 2 крадіжки майна, 6 фактів тілесних ушкоджень та 6 інших кримінальних правопорушень.

На автодорогах області сталося 2 ДТП, внаслідок яких 5 осіб загинуло та 3 травмовані.

За порушення адміністративного законодавства в Чернігівській області складено 114 адміністративних протоколів, з них: 3 – за дрібне хуліганство, 48 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 14 водіїв, складено 94 адміністративні протоколи за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Міліція продовжує нести службу в місцях масового відпочинку громадян.

 СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.