На Чернігівщині до підрозділів МНС від мешканців регіону надходять десятки дзвінків стосовно появи 2 серпня в Чернігові та багатьох інших районах області смогу й запаху гарі. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС у Чернігівській області.

Така ситуація спостерігається і в Києві. Деякі люди висувають версію, що причина цьому – пожежі на торфовищах або в лісах.

Однак у даний час на Чернігівщині лісових пожеж нема. Лише в Козелецькому районі біля с. Пилятин підрозділи МНС ліквідовують два невеликих, приблизно по 0,5 га, осередки горіння торфу. Проте це аж ніяк не може бути причиною появи смогу навіть на території району, не кажучи вже про більшу площу.

Найвірогідніше дим прийшов до нас з території Росії, де в 14-ти областях зафіксовані 693 осередки пожеж у лісах загальною площею понад 120 тис. га.

З цим, нагадуємо, що в умовах спекотної та сухої погоди існує дуже великий ризик виникнення пожеж. Тому населенню потрібно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

Категорично заборонено розводити вогнища, користуватися вогнем та курити в лісах, на торфовищах та поблизу полів зернових. Не спалюйте сміття на присадибних та дачних ділянках. Пам’ятайте, що навіть невеличка іскра може стати причиною лиха!

Коментарі закриті.