ато допомога12 серпня чергову партію матеріально-технічної допомоги для бійців з Чернігівщини відправлено в зону антитерористичної операції на схід України.

Під час брифінгу з цієї нагоди, голова обласної ради Микола Звєрєв щиро подякував органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та громадським організаціям, які відгукнулись на заклик обласного представницького органу і вкотре допомогли нашим воїнам, як продуктами харчування, так і товарами широкого вжитку. Особлива подяка керівником була висловлена на адресу ПАТ «Чернігіврибгосп», ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», Чернігівської дирекції УДППЗ «УКРПОШТА» та громадської організація багатодітних сімей «Родина».

«Наші бійці мають відчувати, що на їхній малій батьківщині їх не просто чекають, а й підтримують усім чим можливо», – наголосив Микола Звєрєв. Він також повідомив, що в черговий раз особисто супроводжуватиме гуманітарний вантаж до зони АТО, аби переконається, що вся допомога без втрат і зволікань була передана тим, для кого вона збиралася. Як розповів керівник, по ходу руху вантажівки до неї приєднаються ще дві з Києва. Там збором гуманітарної допомоги для військових з Чернігівщини опікувалися місцеві підприємці.

Одночасно з брифінгом журналісти могли спостерігати за процесом завантаження продуктів харчування та різноманітних речей для наших воїнів. Вся допомога спочатку ретельно звірялася з відомостями, а вже потім потрапляла до кузова автівки.

На прохання представників засобів масової інформації голова обласної ради також прокоментував наміри офіційної Москви під конвоєм доправити на схід України вантажі з так званою гуманітарною допомогою.

Микола Звєрєв назвав подібні дії росіян цинічними. За його словами, населення Донбасу дійсно потребує широкої гуманітарної допомоги. Але якщо допомогу пропонує держава, політика якої безпосередньо призвела до виникнення біди, то у цьому проглядається ніщо інше, як відвертий цинізм. «Краще б Російська Федерація забрала свої «гради», міномети і зупинила війну. Це була б найкраща допомога, а ніж та їжа, яку вони нам зараз направляють», – сказав Микола Звєрєв. Він висловив переконаний, що режим Путіна врешті відповість за свої злочини в Україні.

Відділ інформаційного забезпечення  та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Ian Poulter (Wednesday)Jordan had an idea of why: Unlike the ladies who were sent right in, she a transsexual woman.michael kors bags uk
And the response to Kinney work has also changed dramatically.timberland boots sale

Sunday morning I was among 20 PFWA members allowed to watch Bortles and his group of quarterbacks throw.mcm luggage

A 14 time major champion has become, very nearly, a figure of pity.black timberland boots
Dans 30 % des cas, on a affaire une r auto immune secondaire qui peut s par une infection virale ou un mycoplasme, microorganisme interm entre les virus et les bact immunoallergiques.prada bags
2ème Edition.prada uk
Old Dominion’s Jack Dechow scored a takedown in the final seconds of the third period of the 184 pound match to beat MU’s Willie Miklus.sac hermes kelly

Коментарі закриті.