Фото siver.com.ua

В Українському домі 17 травня розпочала свою роботу VIII Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок, організатором якої є Держкомтелерадіо України, повідомляє управління у справах преси та інформації ОДА.

Книги Чернігівської області представлені на виставці загальною експозицією управління у справах преси та інформації облдержадміністрації. Відвідувачі можуть ознайомитися з понад 200 назвами книг авторів області, серед яких — зразки художньої, краєзнавчої, наукової та науково-популярної літератури.

Особливу увагу гостей виставки привертають видання Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, Чернігівського інституту права, соціальних технологій та праці, видавництв «Аспект-Поліграф», «Десна Поліграф», «Домінант», ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс „Десна“» тощо, а також книги дитячих письменниць Маргарити Бордонос та Алли Сокол, які особисто презентують власні твори.

В урочистій церемонії відкриття виставки взяли участь перший заступник голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський, радник Президента України — керівник головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман, президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін та голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов.

Анатолій Мураховський зачитав привітання прем’єр-міністра України Миколи Азарова учасникам, гостям та організаторам виставки.

«Це чудова нагода для зустрічі з книгою і можливість продемонструвати широкому загалові результати творчої праці авторів, видавців і поліграфістів, обмінятися досвідом та оригінальними ідеями, визначити шляхи професійного вдосконалення на майбутнє», — йшлося у привітанні.

Цього року у виставці беруть учать понад 200 видавничих організацій, що представляють як різні області України, так і з зарубіжні країни — Білорусь, Італію, Російську Федерацію та Туркменістан. Програмою заходу передбачені презентації нових видань, зустрічі з літераторами та автограф-сесії.

Робота виставки триватиме до 20 травня.

Коментарі закриті.