«Чернігівгаз» нагадує про небезпеку отруєнь чадним газом в холодну пору року
Димоходи та вентканали повсякчас мають бути в справному стані.
При всіх перевагах і зручності у побуті, природний газ може бути небезпечним та «підступним», якщо відступити від правил користування ним. ПАТ «Чернігівгаз» радить споживачам в зимовий період бути вкрай обережними з газом, щоб запобігти отруєнь та вибухів.

Сплеск трагічних випадків від користування газом спостерігається саме в опалювальний сезон. Волога та вітряна погода, перепади тиску і температури суттєво погіршують тягу в димових та вентиляційних каналах, а в окремих випадках може виникнути так звана «зворотна тяга». Тому перед розпалюванням і під час роботи димохідних приладів, необхідно контролювати наявність тяги.

При тривалій роботі опалювальних печей старого зразку відбувається перегрів, і як наслідок – тріщини, через які чадний газ може потрапляти до кімнат. Іноді холоди призводять до обмерзання оголовків димоходів, що також заважає виводу токсичних продуктів горіння з житла. В такому випадку господарі мають якчастіше слідкувати за станом димарів, проводити ремонт та запобігати їх обмерзанню та закупорці.

Слід зазначити, що у випадку відсутності достатньої вентиляції та припливу свіжого повітря, а для згоряння 1 куб. м газу потрібно 10 куб. м кисню, небезпеку несуть будь-які газові прилади, коли використовувати їх без належного контролю і дотримання правил безпеки. Останнім часом в житлових приміщеннях масово встановлюються металопластикові вікна, герметичні двері та примусові витяжки, що стає додатковим фактором ризику для споживачів газу.

«Такі, на перший погляд, корисні «помічники» у збереження тепла – металопластикові вікна і двері без підрізів, заважають нормальному припливу повітря і створюють загрозу отруєнь, – розповідає головний інженер ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Качкарда. – А примусова вентиляція та прилад з відводом продуктів згоряння у димохід – поєднання майже смертельне, оскільки в такому випадку небезпечні сполуки замість димоходу можуть надходити у приміщення. Також особливу небезпеку становить обігрів житла плитою або духовою шафою».

Для безпечного використання газових приладів в кухні обов`язково має бути вікно з кватиркою чи фрамугою у верхній частині, або конструкцією жалюзійного типу, витяжний вентиляційний канал та природне освітлення, відстань між дверима та підлогою – не менше 2 см. Нестачу припливу свіжого повітря через пластикові вікна можна усунути, встановивши припливні клапани.

Минулорічна статистика констатує, що в Україні стався 131 нещасний випадок, в яких 82 людини загинули від отруєння чадним газом. Чернігівщина не стала виключенням в цій низці трагедій – сталося 2 нещасних випадки, в яких загинуло троє людей.

Довідка про чадний газ:

Чадний газ (монооксид вуглецю, СО) не має запаху, безбарвний – його неможливо відчути. Утворюється при горінні вуглецю чи вуглецевих сполук. Потрапляючи в кров, сполучається з гемоглобіном та робить його нездатним розносити кисень: людина гине, як від задухи. Після двох годин перебування в приміщенні, де у повітрі міститься лише 0,1% СО, людина непритомніє і може вмерти. Якщо приміщення заповнене на 0,5% чадним газом, смерть настає через 30 хвилин, на 1% – через 2-3 хвилини. Втрата свідомості настає поступово та супроводжується таким знесиленням, що навіть відчувши небезпеку, людина неспроможна врятуватись.

Чадний газ легший за повітря, тому піднімається вгору, але на відкритому просторі небезпека мінімальна.

Коментарі закриті.