Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Мена за 2013-2017 роки.

Як повідомляє “Чернігівський монітор”, за результатами аудиту втрати бюджету становили 1,8 млн грн, неефективне використання коштів – майже 362 тис. грн, орієнтовний обсяг щорічних резервів наповнення бюджету – майже 232 тис. гривень.

Через надання безпідставної фінансової підтримки суб’єктам господарювання (пільги з орендної плати) упущено вигоду на суму понад 455 тис. гривень.

Незастосування базових показників встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки та неприведення договірних відносин до вимог законодавства призвело до недоотримання доходів міським бюджетом на суму понад 360 тис. гривень.

Через невиконання зобов’язань за умовами договору оренди землі щодо сплати орендної плати бюджет недоотримав понад 687 тис. гривень.

Під час аудиту було ініційовано проведення ревізії Менського міського бюджету, фінансово-господарської діяльності Менської міської ради за 2013-2017 роки.

За результатами ревізії виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 1,1 млн гривень.

За рахунок видатків загального та спеціального фонду міського бюджету покрито витрати відділу освіти Менської райдержадміністрації на утримання першокласників двох класів Менської ЗОШ І-ІII ступенів ім. Тараса Шевченка, що розміщені в будівлі дошкільного закладу Менської міської ради, на загальну суму майже 532 тис. грн, які районним бюджетом не відшкодовано.

За порушення законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 3 осіб. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Чернігівської області.

Коментарі закриті.