Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає 740 тис. га – це 7% загальнодержавного лісового фонду та 23% території області.

Чернігівщина входить у п’ятірку найбільших виробників деревини серед регіонів, повідомляє Головне управління статистик у Чернігівській області.

У 2017 р. лісогосподарськими підприємствами заготовлено 1564 тис. куб. м ліквідної деревини (90,5% обсягів попереднього року). Із заготовленої ліквідної деревини 55% становили лісоматеріали круглі, 45% – паливна деревина.

У результаті проведених лісогосподарськими підприємствами заходів та під впливом природних факторів зникло осередків шкідників і хвороб лісу на площі біля 7 тис. га.

З метою забезпечення відтворення вилучених запасів деревини, підвищення продуктивності лісів, запобігання ерозійним процесам, поліпшення навколишнього природного середовища протягом року на площі 4,6 тис. га було проведено відтворення лісів, у тому числі садіння і висівання лісу на площі більше 4 тис. га.

Коментарі закриті.